„Gatvės muzikos dienoje“ gros festivalio „Granatos Live“ grupės ir atlikėjai

Jau šį šeštadienį (gegužės 18 d.) vyksiančioje „Gatvės muzikos dienoje“ specialų grupių desantą pristatys muzikos festivalis „Granatos Live“. Rugpjūčio 2 – 4 dienomis unikalioje Rumšiškių muziejaus parko teritorijoje startuosiantis tarptautinis festivalis nudžiugins lietuviškos muzikos mylėtojus, kuriuos sukvies į „Soul Box“ terasą, kur nuo vidurdienio iki pat vėlyvos nakties vyks išskirtiniai „Granatose“ grosiančių grupių ir atlikėjų bei jų svečių pasirodymai.

Šeštus metus skaičiuojantis nekomercinis muzikos renginys „Gatvės muzikos diena“ kasmet į miestų gatves nemokamai koncertuoti kviečia tiek muzikantus profesionalus, tiek vos pradedančius atlikėjus ir grupes. Jau šį šeštadienį „gyvos“ muzikos banga nuvilnys ne tik didžiųjų Lietuvos miestų gatvėse, skveruose, aikštėse ir kiemuose, bet pasieks ir Tbilisio, Kopenhagos, Dublino, Sicilijos, Londono ir net keleto Jungtinių Amerikos Valstijų miestų gyventojus.

Pagrindine GMD idėja – nulipti nuo scenos ir tapti gatvės muzikantais – užsikrėtė ir „granatininkai“. Lygiai vidurdienį, 12 val., pirmieji specialioje „Soul Box“ scenoje pasirodys jaunieji freestyl rap karaliai „Jama & W“. Vėliau „gyvos“ muzikos gerbėjus kas valandą džiugins vis kitos grupės ir atlikėjai: naujas, jaunas ir perspektyvus merginų duetas „Shamanna Bug“; jaunieji lietuviško rokenrolo propaguotojai „Basi“; kraują kaitinantys temperamentingieji „Gogol Bordello Tribute“; „Garaže“ nugalėjęs talentingasis duetas „The Artrace“; sielą kūnu verčiantis „Beissoul“; „T.Ė.T.Ė.“ apdovanojimuose „Metų Funk“ apdovanojimą pelniusi funk muzikos grupė „Fun Clock“. Šalia festivalio desanto koncertuos ir neseniai iširusios grupės „Gerai Gerai & Miss Sheep“ prodiuseris Gerai Gerai, startuosiantis su naująja partnere Kami, kontraversiškai vertinama grupė „Baltas Kiras“, o koncertų seriją baigs „MTV“ organizuotame konkurso „Soundwave” triumfavusi roko grupė „Sweetsalt“.

Apie „Granatos Live”

Muzikos festivalis „Granatos Live“ vyks unikalioje vietoje – Rumšiškių muziejaus teritorijoje. Analogų neturintis muziejus išsiskiria nuostabia gamta ir yra lengvai pasiekiamas tiek nuosavu, tiek visuomeniniu transportu – automobiliais, autobusais, traukiniais ir net laivais. Nuostabiu gamtos grožiu garsėjantis muziejaus parkas, kurio teritorija ribojasi su Kauno mariomis, yra ideali vieta masiniams renginiams ir pramogoms. Rumšiškių muziejus yra didžiausias ir žymiausias tokio pobūdžio muziejus Europoje, įkurtas dar 1974 m. ir yra vienas lankomiausių mūsų šalyje.

Trys scenos, per 30 muzikos žvaigždžių ir daugybė pramogų

Festivalyje „Granatos Live“ bus įrengtos trys scenos, kuriose koncertuos per 30 atlikėjų ir grupių iš užsienio bei Lietuvos: Jamesas Morrisonas (Didžioji Britanija) / Fenech-Soler (Didžioji Britanija) / The Asteroids Galaxy Tour (Danija) / Jamie N Commons (Didžioji Britanija) / Dub FX (Astralija) ir „La Cricca“ (Italija). Lietuvos scenai atstovaus „G&G Sindikatas“, Sauliaus Prūsaičio, Jazzu ir orkestro projektas „Darlings“, Jurga, „Skamp“, „Liūdni slibinai“, „The Perfect Pill“, „Keymono“, GJan, Markas Palubenka, „Beissoul“, „Electronic I“, „The Colours Of Bubbles“, „Deeper Upper“, „Shamanna Bug“, „Jama & W“, „Proper Heat“, „The Artrace“, „The Local Legends“, Alice Way, „Fun Clock“, „Basi“, „Downtown Party Network“ ir daug kitų.

Bilietus į muzikos festivalį „Granatos Live“galima įsigyti visose BILIETAI LT kasose ir internete. Artėjant renginiui bilietai brangs. Daugiau informacijos ieškokite interneto svetainėse:
www.bilietai.lt; www.granatos.lt; www.facebook.com/GranatosLive


   

Facebook comments