Geltonai - netikėtas žioplumo priepuolis

Dainininkė Geltona visada garsėjo tvarka ir kruopštumu.

Ji pasakojo, kad net vaikystėje nepamesdavo namų raktų, visada žinodavo, kur padėta jos sporto apranga ir iš ryto niekada beviltiškai nesiblaškydavo po namus ieškodama šukų.

Suaugusi ji nė karto nepametė piniginės, dokumentų ir mobilaus telefono.

“Draugams buvau virtusi tvarkos įsikūnijimu, jie net neįsivaizdavo, kad galiu ką nors pamesti ar palikti. Atvirai pasakius, aš ir pati neįsivaizdavau, kad taip gali atsitikti, nes nesyk buvau ta, kuri draugams primindavo apie ant stalo paliktą mobilų ar mašinos raktus”, - sakė Geltona.

Dainininkė negalėjo patikėti, kai po apsilankymo viename Klaipėdos klubų, sugebėjo jame palikti visus automobilio dokumentus ir vairuotojo pažymėjimą.

“Dar keisčiau buvo, kad sėdusi į mašiną, net nepagalvojau, kur jie. Tai, kad važinėju be dokumentų, sužinojau kitą dieną, kai man paskambino iš klubo ir pranešė, kad geri žmonės į barą atnešė visus mano dokumentus. Esu labai jiems dėkinga, gerai, kad tokių žmonių vis dar yra”, - sakė dainininkė.

Ji pasakojo, kad netikėtai prasiveržęs žioplumas jai buvo gera pamoka ir jau visą savaitę prieš sėsdama už vairo ji pasitikrina, ar turi dokumentus.


   

Facebook comments