"G&G Sindikato" “broliai” – metų daina

Vilniaus kongresų rūmuose šeštadienį vykusiuose apdovanojimuose "Bravo 2005" metų dainos nominacijoje nurungę Jurgą Šeidukytę ir Hokšilą, “metų dainos” apdovanojimą pelnė hip-hop’o stiliaus grupė – G&G Sindikatas už skandalingąją dainą – “Pasaka apie du brolius”.
Kaip skelbia apdovanojimų organizatoriai, "Bravo" apdovanojimų laureatus renka kompetentinga vertinimo komisija, sudaryta iš daugiau nei 60 narių - prodiuserių, laidų vedėjų, muzikologų, pramogų pasaulio atstovų, todėl gauti šį apdovanojimą kiekvienam muzikos pasaulio atstovui - ne tik šlovės bei populiarumo, bet ir kokybės ženklas.

Sužibėję ir kituose prestižiniuose “Radiocentro” apdovanojimuose, šįkart G&G Sindikato narys Svaras kuklinosi: “Smagu gauti įvertinimą iš komisijos, tačiau mes kuriame muziką tikrai ne dėl apdovanojimų. Manau, kad dainos paliesta tema buvo pribrendusi ir aktuali lietuviškos muzikos “virtuvei”, visgi net “Pasakos apie du brolius” nominavimas man asmeniškai buvo netikėtas”.

Šiuo metu radijo eteryje besisukantis naujas kolektyvo singlas “Sielos nemiega” iš naujai ruošiamo albumo debiutavo Radiocentro Top 20-uke kaip aukščiausiai pakilusi naujiena – daina įšoko tiesiai į ketvirtą vietą. Visada intensyviai dirbantys muzikantai sako su kiekviena nauja daina tobulėjantys tiek techniškai, tiek kūrybiškai.


   

Facebook comments