„G&G Sindikato” nariai grįžta į radijo eterį

„G&G Sindikato” narių Svaro ir DJ Mamanios vedama hiphopo muzikos laida „Gatvės Lyga”, kurioje – hiphopo kultūros naujienos, renginiai, svečiai, gyvi diskžokėjų setai, konkursai bei gatvės kultūros istorija, vėl grįžta į eterį. Reperių balsus nuo šiol kiekvieną trečiadienio vakarą bus galima girdėti visoje šalyje girdimos ZIP FM radijo stoties programų tinklelyje.

Lietuvos ir užsienio hiphopo kultūros apžvalgai skirta laida gimė 2000 metais tuo metu gyvavusio „Labas FM" eteryje ir išbuvo jame iki pat stoties gyvavimo pabaigos. Jos autoriai, prodiuseriai ir vedėjai buvo ir yra hip-hop renginių organizatorius ir vedėjas, o taip pat ir „G&G Sindikato” narys DJ Mamania, Lietuvoje „rap profesoriumi" vadinamas Mironas, bei „G&G Sindikato” lyderis Svaras. 2OO4 kovą, kai laida atgimė „Geras FM" eteryje, prie kolektyvo prisijungė ketvirtasis narys - Dj Mantini.

Nuo vakar laidą „Gatvės Lyga" galima girdėti visoje Lietuvoje. Kiekviena trečiadienį ZIP FM radijo stotyje hip-hopo bytai eterį drebins nuo 21 iki 23 valandos.

„G&G Sindikato” daina „Pasaka apie du brolius” netikėtai tapo krepšinio sirgalių himnu

Ironiškas grupės „G&G Sindikatas” kūrinys „Pasaka apie du brolius”, kuris buvo dedikuotas garsiems Klaipėdos muzikos grupių prodiuseriams broliams Gintarui ir Mindaugui Bendžiams, netikėtai įgavo naują, „gerąją” prasmę. Prasidėjus Europos vyrų krepšinio čempionatui, kur kol kas itin sėkmingai grumiasi mūsų rinktinė, sirgaliai ėmė cituoti „Pasaka apie du brolius” eilutes, kurios itin gerai apibūdina brolių dvynių Kšištofo ir Darjušo Lavrinovičių indėlį į šiemetinės rinktinės žaidimą.

„Broliai šaunuoliai, viskas normaliai, be abejonės jums prie krūtinės prisuks medalį” – šios dainos eilutės įkvepia sirgalius, kurie tiki, kad ir „nukraujavusi” rinktinė iš Serbijos ir Juodkalnijos gali grįžti su medaliais. „Broliais šaunuoliais” dvynius krepšininkus jau vadina ir krepšinio dvikovų komentatorius Robertas Petrauskas.

„Nors daina buvo skirta visai kitiems žmonėms, labai malonu, kad pora dainos eilučių tapo atradimu krepšinio gerbėjams, nes ir patys esame ištikimi mūsų rinktinės sirgaliai. Galima sakyti, kad ši mūsų daina netikėtai tapo naujuoju krepšinio sirgalių himnu”, - džiaugėsi Kastetas.


   

Facebook comments