„G&G Sindikato” vaizdo klipui – 3 apdovanojimai

Lapkričio 25 dieną Kauno klube „Oazė” surengti jau tretieji Tango TV apdovanojimai „Metų vaizdas”. Jiems buvo nominuoti ir „G&G Sindikato” vaizdo klipas „Muzika, kuri saugo” ir grupės nario Pusho vaizdo klipas „Reformatorius”.

Pirmą kartą Lietuvos istorijoje pagrindinėje nominacijoje Geriausias metų vaizdas laimėjo hiphopo grupės vaizdo klipas – t.y. „G&G Sindikato” „Muzika, kuri saugo”.

Šis klipas taip pat pelnė „Metų režisieriaus vaizdo” ir „Metų žiūrovų vaizdo” apdovanojimus.

„Apdovanojimai visada yra malonu, juolab kai įdedama tiek darbo. Tačiau atšventėm ir reikia kibti į tolesnius darbus. Žinoma, labai norime padėkoti visiems, kurie mums padėjo”, - sakė „G&G Sindikato” nariai.

Artimiausiu metu grupės gerbėjai galės įvertinti dar vieną jų vaizdo klipą dainai „Degantis sniegas”. „Klipas montuojamas jau beveik metus. Tad ir mums patiems labai įdomu, kas išeis”, - kol kas trumpai komentuoja Svaras.

Taigi, nors lietuviškos televizijos ne itin linkusios rodyti vaizdo klipus, „G&G Sindikato” pavyzdys rodo, kad kurti vaizdo klipus verta.

„Jeigu sukursite gerą dainą, visada atsiras žmonių, kurie sukurs gerą vaizdo klipą. Mes tikimės, kad jau kitais metais Tango TV gaus visą krūvą hiphopo muzikos vaizdo klipų ir galbūt net jiems atsiras atskira nominacija”, - sakė Kastetas.


   

Facebook comments