Gimtadienio dovana – nemokamas Lino Adomaičio koncertas

Muzikiniais renginiais sostinės pramogautojams žinomas baras KAS KAS pristato metų vakarėlį, kurio pagrindiniu akcentu taps Lino Adomaičio pasirodymas. Šį ketvirtadienį, sausio 22 d., KAS KAS scenoje atlikėjas surengs solo koncertą, kuris pažymės antrąjį pamėgto baro gimtadienį.

Pernai kartu su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru laiko mašina keliavęs ir grandiozinį naujojo albumo koncertinį turą surengęs L. Adomaitis, per KAS KAS gimtadienį, su gerbėjais susitiks jaukioje erdvėje, solo pasirodymu. Muzikantas pažadėjo atlikti ir laukiamiausius klausytojų kūrinius, „Aš pavydžiu sau“, „Žalioj tyloj“, „Ji mano“.

Į gimtadienio šventę susirinkę lankytojai koncertu mėgausis nemokamai. L. Adomaičio pasirodymu vakaro linksmybės nesibaigs. Šventinį scenarijų baras derino taip, kad susirinkusieji ne tik pasimėgautų kokybiškais muzikiniais pasirodymais, bet ir patys aktyviai įsitrauktų.

Iškart po solinio L. Adomaičio koncerto, tango ritmą užves ryškusis „Vilniaus Tango teatras“. Šokių aikštelėje uždavus temperamentingą toną, gimtadienio svečius joje toliau išlaikys ir tinkamu gimtadieninės šventės pratęsimu pasirūpins didžėjai, Darren Vibe, Dj's Singi & Lowriz El ir akordionas.

Gimtadienio nuotaikomis baras pulsuos visą ketvirtadienį. Tądien užsukusius lankytojus KAS KAS pasitiks per du aukštus, duris atvėręs į šventinėmis girliandomis, lemputėmis, balionais ir kitais atributais papuoštas erdves, bei pavasario orus palaikančia lauko terasa. Kolektyvas ruošiasi itin atsakingai, kad svečius džiugintų profesionaliu baro šou, išskirtiniais pasiūlymais ir siurprizais.

Baras KAS KAS orientuojasi į pramoginį laisvalaikį su kokybiškais muzikiniais pasirodymais. Čia lankytojai dar visai neseniai judėjo į tokių populiariausių atlikėjų kuriamą ritmą, kaip „Electronic I“, „Makchu Pikchu“, „Vidas Bareikis“, „Freaks On Floor“, „Saulės Kliošas“, „Golden Parazit“, „Markas Palubenka“ ir kt.


   

Facebook comments