Ginčų objektas – Madonnos koncertas

Finalinio Madonnos pasaulinio koncertų turo „Re-Invention“ pasirodymo, rugsėjo 13-ąją įvyksiančio Portugalijos sostinėje Lisabonoje, organizatoriai susidūrė su netikėtomis problemomis.

Pasirodo, rugsėjo 8-11 dienomis tame pačiame „Atlantic Pavilion“, kuris buvo išsinuomotas Madonnos koncertui, turėjo vykti religinės organizacijos „The Mana Christian Church“ konvencija.

O paruošiamieji darbai prieš dainininkės koncertą salėje turėtų būti pradėti rugsėjo 9-ąją.

Religinės organizacijos atstovai atsisakė piniginės kompensacijos, kurią jiems mainais už konvencijos perkėlimą į kitas dienas siūlė koncerto organizatoriai.

Spaudžiami atlikėjos vadybininkų, „The Mana Christian Church“ vis dėlto sutiko savo renginį surengti kitomis dienomis, tad Madonnos šou Lisabonoje įvyks kaip ir buvo numatyta – rugsėjo 13-ąją.

Tiesa, dainininkei buvo įgelta - „The Mana Christian Church“ vadovai pareiškė, kad kilę ginčai priminė biblinę Dovydo ir Galijoto, pastarajam priskirdami Madonną, kovą, ir užuominomis pažymėjo, kad galiausiai Galijotas bus nugalėtas.

„Susiklosčiusi situacija – tik atspindys pasaulyje vykstančios kovos tarp gėrio ir blogio“, - pažymėjo religinės organizacijos atstovai.


   

Facebook comments