Gintarė: kaip gimė “Svajoklis”

Praėjusią savaitę nugriaudėjusiame Nidos festivalyje publika bene šilčiausiai priėmė Gintarės padainuotą “Svajoklį”.

Vardan to, kad lietuviškos muzikos mėgėjus nudžiugintų šios kultinės R.Lileikio dainos nauja versija, Gintarė turėjo sulaužyti priesaiką.

Pasirodo, po “Boružėlės” ir “Debesėlio” įrašų atlikėja sau prisiekė daugiau nebeperdainuoti tokių dainų.

“Net neprisiminiau, kokia galėtų būti dar tokia nenuvalkiota, bet graži daina. Kita vertus, “Boružėlei” ir “Debesėliui” esu dėkinga už tai, kad jos atvėrė kelią kitoms mano kūrybos dainoms, - pažymi atlikėja, neseniai su prodiuseriu Normantu sukūrusi naują garsiojo R.Lileikio “Svajoklio” versiją. Kaip jai gimė ši idėja?

“Vieną naktį sapnavau, kad esu pionierių stovykloje, groju gitara ir dainuoju “Svajoklį”. Atsibudusi pagalvojau, kad nepelnytai primiršau vieną smagiausių savo vaikystės dainų. Ji mano galvoje sukosi porą mėnesių. Tačiau juk pati sau buvau daviusi priesaiką, tad “Svajoklis” skambėjo tik mano mintyse”, - prisimena Gintarė.

Galbūt nauja “Svajoklio” versija ir nebūtų pasirodžiusi, jei ne A.Valinskas, pasiūlęs atlikėjai sudalyvauti Nidos festivalyje.

“Paprašęs įrašyti vasariškos nuotaikos dainą, jis užsiminė, kad galbūt tai galėtų būti ir jau žinomos dainos nauja versija, - pasakojo atlikėja. - Tada jam nieko nesakiau, tik apmąsčiau ir pagalvojau: “Tiek to, trečią kartą dar galima”. Juk įrašinėdama dainas – ar tai būtų mano kūryba, ar naujos žinomų dainų versijos – į jas stengiuosi įdėti šimtą procentų, ir dar daugiau, nuoširdumo”.


   

Facebook comments