Glastonbury festivalį įspūdingai užbaigė sugrįžtantys rokeriai "The Verve"

Sekmadienį, birželio 29-ąją dieną, įspūdingo Glastonbury festivalio uždangą „užtraukė“ rokeriai „The Verve“. Nepamirštamo pasirodymo metu jie ne tik sužavėjo grupės muzikos išsiilgusią publiką, tačiau spėjo „įkąsti“ ir renginio organizatoriui Michael‘ui Eavis‘ui.

Sausakimšai apsuptoje „Pyramid“ scenoje pagrindinį šou atlikusios grupės lyderis Richard‘as Ashcroft‘as pareiškė, jog praėjusiais metais atsikūrusi grupė nebuvo pirmasis Eavis‘o pasirinkimas, galvojant apie pagrindines festivalio žvaigždes.

„Noriu padėkoti Emily Eavis už tai, kad pakvietė mus groti,“ teigė jis auditorijai, turėdamas omeny pono Eavis‘o dukterį.

„Tikiuosi, kad dabar jos tėtis suvoks, kodėl mus užsakė. Manau, jog jis pergyveno, kad nebūsime tokie gero kaip „Keane“ ar panašiai. Tačiau, ne, pagarba „Keane“, pagarba visoms grupėms.“

Kaip ir tikėtasi „The Verve“ atliko visą eilę geriausių savo hitų, tarp kurių – „Sonnet“, „History“ bei „The Drugs Don't Work“.

Ashcroft‘as viso grupės pasirodymo metu išliko be galo emocingas – vienu metu pagyrė publiką už tai, jog „šįvakar jie skamba puikiai“.

Koncerto viduryje jis taip pat užsiminė ir apie praėjusio vakaro pagrindinę žvaigždę, JAV reperį Jay-Z.

„Padėkokime Jay-Z už gerą pasirodymą vakar, tačiau šįvakar čia - rokenrolas,“ pareiškė jis.

Savo šou grupė užbaigė įspūdinga savo hito „Bitter Sweet Symphony“ versija ir naujuoju singlu „Love Is Noise“, kuris pasirodys naujajame rokerių albume „Four“.

Jau skelbėme šio naujojo albumo dainų sąrašą, o dabar siūlome pasinaudoti grupės dovana visiems savo gerbėjams. „The Verve“ sukūrė specialią interneto svetainę, kurioje kiekvienas norintis per artimiausias septynias dienas gali nemokamai parsisiųsti vieną iš būsimo albumo kūrinių, dainą „Mover“. Internetinis adresas - www.vervedownload.com.

Įspūdingo "The Verve" šou akimirkas galite rasti šiuo adresu:

http://www.bbc.co.uk/glastonbury/2008/artists/verve/


   

Facebook comments