"Glastonbury" festivalio organizatorius Michael Eavis: "Esu tikras, kad vieną dieną "Led Zeppelin" atsikurs"

Vieno svarbiausių pasaulio muzikos festivalių "Glastonbury" organizatorius Michael Eavis pareiškė esąs įsitikinęs, kad ateityje "Led Zeppelin" tikrai atsikurs.

Klasikinio roko grupės nariai jau seniai atmeta visus pasiūlymus atsikurti ir vėl koncertuoti drauge. Paskutinis jų solidus pasirodymas įvyko 2007 metais Londono "O2" arenoje, kuriame prie jų prisijungė būgnininkas Jason Bonham - mirusio grupės nario John Bonham sūnus.

Tačiau duodamas interviu "Ireland AM", Eavisas sakė, kad nė neabejoja, jog jie vėl kartu susiburs scenoje ir atskleidė, jog visada troško juos pakviesti groti Worthy Farm, kur kiekvienais metais nuo pat 1970-ųjų vyksta jo organizuojamas "Glastonbury" festivalis.

Paklaustas, ar "Led Zeppelin" atsikurs, Eavisas atsakė:

"Vieną dieną tai nutiks - aš tuo įsitikinęs. Jie tikrai tai padarys."

Eavisas taip pat mestelėjo repliką apie vieną grupę, kurios niekada daugiau nekviestų groti "Glastonburyje". Jis jos neįvardino, tačiau paminėjo, kad ji - iš Mančesterio, bet "jau nebėra garsi." Kadangi pradžioje jis kalbėjo apie "Led Zeppelin" atsikūrimą, tai manoma, kad šiuo komentaru jis turėjo omeny kitą grupę, apie kurios atsikūrimą nuolatos kalbama - "Oasis".

Kol kas žinoma tik saujelė šių metų "Glastonbury" festivalyje grosiančių atlikėjų. Kiti bus paskelbti vėliau šį mėnesį. O tarp jau patvirtintų yra "Arcade Fire", Dolly Parton, Lana del Rey, Lily Allen, Disclosure, "Blondie", "The Black Keys" ir "Warpaint".   

Facebook comments