Gruodžio 13 d. Vanessa Mae koncertuos Vilniuje: ko tikėtis?

Pradedame naują apžvalgų ciklą, padėsiantį susipažinti su į Lietuvą atvykstančiais muzikantais bei pabandyti nuspėti, ką vienas ar kitas koncertas gali pateikti jį pasirinkusiems žiūrovams.

Gruodžio 13-ąją dieną, Vilniaus Pramogų arenoje, koncertuos smuiko virtuozė Vanessa Mae. Į Gineso rekordų knygą įrašyta kaip jauniausia atlikėja, grojusi su pilnu orkestru, smuikininkė grįžta į Lietuvą su nauja programa, kuri žada priblokšti net viskam pasirengusius jos gerbėjus.

Klasikinę, Bethoven`o, Tchaikovsky`io ir kitų garsių kompozitorių muziką su elektronikos, pop ir techno stiliais maišanti Vanessa Mae yra išleidusi daugiau nei 10 albumų ir po ilgos pertraukos vėl grįžta į sceną. Kol kas naujo albumo dar nėra, bet jau paskelbta, kad atlikėja atliks tiek senus hitus, tiek naujas kompozicijas.


Garsas

Ant scenos išvysime ne tik pačią smuikininkę, bet ir dvylikos asmenų styginį orkestrą ir chorą. Taigi ne tik garsas, bet ir vaizdas turėtų būti įspūdingas. Kaip jau pranešta spaudoje ankščiau, Vanessa Mae gros milijono litų vertės smuikais, kurie neabejotinai atlikėjos rankose sukels tikrą audrą. Kadangi smuikininkė gros tiek paprastu, tiek elektriniu smuiku, galima numanyti, kad muzika bus tikrai dinamiška.


Vaizdas

Jau kurį laiką skelbiama, kad scenos vaizdas turėtų būti daugiau nei įspūdingas. Scena bus dengta specialia balta danga, žiūrovai vaizdą matys 20 metrų skersmens ekrane. Orkestrui griežtai liepta dėvėti frakus, o choristai - juodus drabužius. Panašu, daroma viskas, kad vaizdo estetika būtų aukščiausiame lygyje.


Atgarsiai

Kadangi Vilniuje bus vienas pirmųjų turo koncertų, tai kol kas dar nėra jokių įspūdžių iš kitur vykusių pasirodymu. Tai psukelia dar daugiau paslapties ir spėlionių, kokią programą pasirinks Vanessa Mae ir kaip viskas atrodys?

Ar ketinate dalyvauti šiame koncerte? Ko iš jo tikitės Jūs?   

Facebook comments