Grupė "Echoes" pristato savo naujausią kūrinį „Terpsichorean Psychology“

Kompozitoriai ir dainų autoriai, grupė Echoes, praėjusiais metais aktyviai dirbę su garsiais Lietuvos atlikėjais, naujus metus pasitiko garso įrašų studijoje kurdami savo naujausią kūrinį „Terpsichorean Psychology“ – naująjį šokių aikštelės hitą.

Šios dainos pavadinimas kalba pats už save – Terpsichorė – viena iš devynių Antikinės Graikijos mūzų, globojanti šokį ir muziką, tad grupė kviečia klausytoją ne tik pajusti ritmo ir šokio galią, bet ir suprasti šio meno psichologiją.

„Mes norime paprasta, šiuolaikine muzikos kalba parodyti klausytojui, ką reiškia būti atlikėju, ką patys jaučiame būdami su klausytojais. Šokio, judesio, ritmo pagalba kūrėme tokią atmosferą, kuri leistų klausytojui visiškai atsipalaiduoti, šia daina norime pakviesti kiekvieną šokti ir mėgautis muzika kartu su mumis“, – teigia atlikėjai.

Kol skaitote šį straipsnį, o „Terpsichorean Psychology“ pristatomas plačiajai auditorijai, Echoes nariai jau kraunasi lagaminus kelionei i Kiniją. Ten grupė baigs savo naujausią dainą, kurią pristatys iškart po apsilankymo legendomis apipintoje šalyje.
„Mes labai laukiame šios kelionės, iš Kinijos grįšime su pasaulinius standartus atitinkančiu skambesiu bei idėjomis“.

Iškeliaudami Echoes nariai okupuoja radijo stočių eterius, o tuo tarpu tikrus melomanus kviečia paklausyti pilnos „Terpsichorean Psychology“ versijos.   

Facebook comments