Grupė „Merlin“: „Mes už legaliai skambančią muziką!”

Grupė „Merlin“, neseniai pristačiusi savo naująjį albumą „12 mėnuo“, tęsia kūrybos legalizacijos procesą. „Jaunimo ir pagyvenusio jaunimo tarpe tapo įprasta „parsipūsti“, „nukrakinti“, „nuripinti“ ir kitais būdais nelegaliai gauti muziką. Šis nemokamas virusas plinta ir toliau – negana to, kad klausomasi nelegaliai gaunamos muzikos - vis dažniau muzikantai, atlikėjai, kūrėjai sulaukia aibės pasiūlymų groti ir dainuoti už dyką, lyg jie būtų ne šio pasaulio gyventojai, o kokios mistinės būtybės, kurioms nereikia tenkinti jokių fizinių ir dvasinių poreikių. O juk mes, muzikantai, esame tokie pat kaip ir visi: gyvename, kuriame, mylime, auginame vaikus, rūpinamės, kai jie serga, ir džiaugiamės, galėdami jiems būti pavyzdžiu gero, sąmoningo ir nuoširdaus žmogaus“, - įsitikinęs grupės „Merlin“ lyderis Feliksas Kutka.

„Norime visiems klausytojams priminti, kad kūrėjai ir atlikėjai gyvena iš „gyvų“ pasirodymų, koncertų, taip pat ir iš savo kūrybos pardavimų. Kodėl niekas nesistebi, kai parduotuvėje nesumokėjus už paprasčiausią bandelę gresia nemalonumai, o muzikos ir kitos kūrybos naudojimas nelegaliai – tai tik pačių muzikantų ir kūrėjų galvos skausmas?“, - retorinį klausimą kelia Feliksas, dabartinę situaciją mėgstantis pailiustruoti populiaraus TV laidų vedėjo ir rašytojo A.Užkalnio citatomis: „Nustokit būti elgetom, ir jums pradės sektis. Žinokit, taip veikia ekonomika. Kai žmonės dirba, kuria prekes ir paslaugas, kurias parduoda kitiems, o už pinigus perka tai, ko reikia jiems patiems. Garbės žodis, tai veikia.”

„Atrodo, iš tiesų nieko naujo, bet būtent taip veikia materialusis pasaulis“, – įsitikinęs romantiškasis rokeris Feliksas Kutka, grupės „Merlin“ lyderis ir leidėjas, kuris kartu su kitais grupės nariais kviečia visus muzikos gerbėjus būti sąžiningais ir legaliai mėgautis kūryba.

Klausytojų dėmesiui grupė siūlo naują dainą „Back at Home“ (liet. „Į namus“) iš naujojo albumo „12 mėnuo“. Na, o jei norite išgirsti visas šio albumo dainas, legaliai jį įsigyti galite šiuose internetiniuose tinklalapiuose (į paieškos lauką įveskite tekstą „Merlin 12 mėnuo“ ):
http://www.cdbaby.com/cd/merlin
http://www.amazon.com
www.prior.lt

O jei norite „Merlin“ albumą „12 mėnuo“ turėti fiziniame pavidale – adresus, kur galima jį įsigyti, rasite čia:

(Maxima LT, UAB) Taikos pr. 61, Klaipėda
(Maxima LT, UAB) Ozo g. 25, Vilnius
(Maxima LT, UAB) Savanorių pr. 247, Vilnius
(Maxima LT, UAB) Šilutės pl. 35, Klaipėda
(Maxima LT, UAB) Taikos pr. 141, Klaipėda
(Maxima LT, UAB) Savanorių pr. 255, Kaunas
(Maxima LT, UAB) Ukmergės g. 282, Vilnius
(Maxima LT, UAB) Aido g. 8, Šiauliai
(Maxima LT, UAB) Karaliaus Mindaugo pr. 49,
Kaunas

(Maxima LT, UAB) Pramonės pr. 29, Kaunas
(Maxima LT, UAB) V. Kudirkos g. 3,Marijampolė
(Senukų prekybos centras, UAB) Draugystės g.8c, Kaunas
(Senukų prekybos centras, UAB) Ukmergės g. 244, Vilnius
(Senukų prekybos centras, UAB) Lukšio g. 34, Vilnius
(Senukų prekybos centras, UAB) Islandijos plentas 32,Kaunas
(Senukų prekybos centras, UAB) Šilutės pl. 35/35 a,Klaipėda
(Maxima LT, UAB) Veiverių 150b, Kaunas

(Muzikumas, UAB) Aušros vartų 13, Vilnius
(Panevėžio Aldija, UAB) Ukmergės g. 22-1, Panevėžys   

Facebook comments