Grupė „Raketa“ pristatinėja savo debiutinį albumą „10 balų!“

„Raketa“ pastarosiomis dienomis intensyviai pristatinėja savo debiutinį albumą „10 balų!”.

Grupės nariui Dainiui ši darbų lavina, skubėjimas bei neišsimiegojimas jau pažįstami, tačiau Astai ir Grigui tai tapo nemažu išbandymu.

„Pirmadienį iki pirmos nakties svečiavomės laidoje „Dušas“, o antradienį kėlėmes pusę šešių, kad, pamiegoję vos kelias valandas, albumą pristatytume LTV laidoje „Labas rytas“. Po to važiavome dar į vieną filmavimą, vėliau dalinome interviu spaudai. Tai šiek tiek išsekino, o kai Dainius pasakė, kad tai tik pradžia, išvis pasidarė baisu,“ – sakė Asta.

„Aš atsimenu, kai per albumo pristatymo maratonus tekdavo nemiegoti kelias paras,“ – savo patirtimi pasidalino Dainius, tačiau tuoj pat tokiose situacijose pažadėjo pasirūpinti vienintele grupės mergina.

„Nieko, nieko... Mes esam labai gražūs, ištvermės dar pasimokysim ir būtinai pristatysime save ir savo dainas visur, kur įmanoma,“ – pridūrė Grigas.

„Raketiečiai“ išsidavė, kad šį šeštadienį albumo pasirodymą atšvęs klube, privačiame vakarėlyje, ir, nors sekmadienį nusimato dar vienas filmavimas, trijulė dėl to visai nepergyveno,pasižadėdama atvykti laiku ir geros nuotaikos.


   

Facebook comments