Grupė „Rebelheart“ pristato naująjį albumą ir siūlo naują dainą (+ audio)

Roko grupė Rebelheart išleidžia naują, akustiškai įrašytą albumą „Mysteria“ ir ta proga rengia koncertinį turą po Lietuvą. Šis albumas jau dešimtasis grupės diskografijoje.

Rebelheart tai – 1992 metais susibūrusi 4 žmonių komanda, kuri tokios pat sudėties išliko iki pat šių dienų ir savo gerbėjus džiugina jau legenda tapusiais hitais ir vis kuriamais naujais. Nuo 1994 metų kiekvienais metais grupė buvo nominuojama prestižiniuose Lietuvos muzikiniuose apdovanojimuose ir tris kartus buvo pripažinta geriausia Lietuvos roko grupe. Jų ilgo ir įsimintino kelio rezultatas – 9 kompaktiniai diskai, 7 video klipai, 1994 metais nufilmuoti du tikro garso koncertai LNK televizijoje, o 2008 metais – Lietuvos Ryto televizijoje.

Albumo išleidimui skirto turo metu grupė per keturis mėnesius aplankys daugiau kaip 20 Lietuvos miestų, o vėliau neaplenks ir lietuvių gausa pasižyminčių – Airijos ir Anglijos. Pirmasis miestas, kurį aplankys Rebelheart kartu su Lietuvos bliuzo karaliene Arina – jau gruodžio 22 dieną – Tauragė. Po to, turo planuose Alytus (gruodžio 26 dieną kartu su Irūna Puzaraite), Jonava (gruodžio 27 dieną su Stasiu Povilaičiu), Šiauliai (gruodžio 29 dieną su Arina) ir šiuos metus užbaigs Radviliškyje (gruodžio 30 dieną su Stasiu Povilaičiu). Po naujų metų planuojami koncertai Telšiuose, Plungėje, Kretingoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Marijampolėje ir kt. miestuose. Turo pabaigą vainikuos koncertai Klaipėdoje, Kaune ir Vilniuje.

Daugiau nei dviejų valandų trukmės koncertuose skambės ne tik naujojo albumo dainos, speciali koncerto svečio programa, bet ir iki skausmo pažįstamos, jau legendomis tapusios „Ilgas kelias“, Juodas lietus“, "Ar išsaugosi mano meilę" ir kt. dainos.


   

Facebook comments