Grupė „REM“ į Vilnių atvyks su 80 pagalbininkų komanda

Rugsėjo 14 d. vienintelį koncertą „Siemens“ arenoje Vilniuje surengsiančią legendinę amerikiečių roko grupę „REM“ Lietuvoje lydės net 80 pagalbininkų komanda. Mūsų šalyje „REM“ svečiuosis atvykusi septyniais didžiuliais autobusais. Dar septyni sunkieji sunkvežimiai gabens scenos ir garso aparatūrą. Dar vienas papildomas sunkvežimis yra specialiai skirtas grupės „REM“ atributikai.

„Džiaugiamės galėdami į Lietuvą pakviesti vieną žymiausių grupių pasaulyje „REM“, kurios koncertas mūsų šalies muzikos mylėtojams neabejotinai taps dideliu įvykiu“, - sakė „SEVEN Live“ generalinis direktorius Renatas Načajus. „Tai puiki galimybė pamatyti ir išgirsti vieną įtakiniausių roko grupių Amerikos istorijoje.“

Viena sėkmingiausių roko grupių Amerikos istorijoje „R.E.M.“ yra daugiau nei 70 mln. albumų pardavusi grupė, kurios kūryba net tris kartus buvo įvertina prestižiniais „Grammy“ apdovanojimais. Pirmą kartą Lietuvoje koncertuosiantis kolektyvas rugsėjo 14 d. surengs dviejų valandų pasirodymą, kuriame pristatys naujausią studijinį albumą „Accelerate“.

Kaip yra įprasta, pasaulinio lygio muzikos žvaigždės keliauja kartu su asmeniniais virėjais, kurie rūpinasi visais su maitinimu susijusiais reikalais. „REM“ nėra išimtis, tačiau atrodo, kad „Siemens“ arenos užkulisiuose sumontuotoje virtuvėje gaminamais patiekalais stiprinsis pagalbininkų komanda, o ne patys muzikantai. Grupės atstovai perdavė atlikėjų pageidavimus gauti vietinių restoranų meniu, todėl didžiausi „REM“ gerbėjai turi vilties sutikti savo numylėtinius pietaujančius ar vakarieniaujančius kur nors Vilniuje.

Norint kuo geriau pasiruošti koncertui, aptarnaujančiam personalui ir grupės narių reikmėms bus suteiktos beveik visos „Siemens“ arenos pagalbinės patalpos – grimo kambarai, atskiros patalpos muzikantams, ofisai grupės vadybininkų komandai ir didžiulis kambarys personalui.

„REM“ nariai į jiems skirtus kambarius paprašė patiekti anakardžio riešutų, ožkos pieno ir agavos sirupo. Be to, kiekviename kambaryje turi būti naujausias lietuviškas dienraštis ir peleninė svečiams. Įdomu ir tai, kad „REM“ narių pageidavimuose visiškai nėra alkoholinių gėrimų.


   

Facebook comments