Grupė „Žas“ pristato naujausią savo dainą „Ir vėl tyla“, įrašytą kartu su amerikiečių muzikantu Splotch (+ video)

„Per visą „Žas“ istoriją dar nesame tiek daug dirbę nei prie vieno klipo“, - išduoda grupės nariai.

„Ir vėl tyla“ - melancholiškas ir lyriškas „žasų“ kūrinys.
„Kiek galima diskotekose šokti? Reikia rudenį pamąstyti apie tai, kas neišvengiama – apie vienatvę“, - pasakojo Linas Karalius. „Todėl ir klipą kūrėme tokį melancholišką ir netgi niūroką. Pradiniame scenarijuje mes kaip grupės nariai netgi galvojome nepasirodyti. Ir tik Choro dėka arba kalte buvo nubalsuota, kad mes šiek tiek šmėkštelėsim klipe. Nors aš buvau prieš ir norėjau, kad mūsų klipe visai nebūtų“, - sakė Marius Berenis-Tru.

Naują kūrinį „Žas“ įrašė kartu su atlikėju iš Niujorko, kuris tuo metu viešėjo Lietuvoje. „Turėjo būti du nauji grupės „Žas“ nariai – tai Splotch ir kitas vyrukas iš Brazilijos, kurio vardo neminėsiu, nes jis taip ir nepateko į grupę. Bet tik sužinojęs, kad yra priimtas į „žasus“, brazillas užgėrė ir į dainos įrašą neatėjo. Splotch buvo tvarkingesnis, tad susižėrė sau visus laurus“, - juokavo Tru.

Klipą patys kūrę ir režisavę muzikantai į pagalbą pasikvietė jaunų talentingų žmonių, kurie ir atliko pagrindinius vaidmenis. Klipe nusifilmavusiam Simanui teko daužyti taures, laistytis vynu, deginti vestuvines sukneles ir nusimesti drabužius.

Vaizdo klipas:   

Facebook comments