Grupės „Agentūra“ dainininkę Ievą pakerėjo Rodo sala

Grupės „Agentūra“ narė Ieva visai neseniai buvo trumpam ištrūkusi iš Lietuvos ir idėjų kūrybai pasisėmė bene labiausiai saulėtomis dienomis džiuginančiame krašte - Rodo saloje, Graikijoje.

„Rojus? Pasaka? Tai būtų per daug banalus apibūdinimas to, ką pamačiau ir pajaučiau, būdama ten...“ - susižavėjimo kupinomis akimis pasakojo Ieva.

„Rode viskas kitaip. Jaučiausi kaip kitame pasaulyje. Žydresnis už žydrą jūros vanduo, gaivesnis už ryto rasą oras, o dangus ten atrodo visai kitoks, ne toks pilkas, ne toks niūrus... Debesys, sugeriantys tik geras nuotaikas ir emocijas, leidžia visą karštą dieną džiaugtis saule ir gaiviu vėjeliu. Nemoku apsakyti, kaip gera būti ten, kur žmonės vienas kitam nuolat šypsosi, džiaugiasi, garsiai juokiasi, smagiai šnekučiuojasi, po daug kartų sveikinasi ir visus vadina savo draugais. Aplankiau garsųjį Drugelių slėnį, ėjau laimės tuneliu, kojomis jaučiau šaltą šaltinio vandenį, kuris ramino einant visiškoje tamsoje! Ir aš tikrai grįžau laimingesnė!!! Aplankiau miestelį, kurio visas gyvenimas verda didžiulėje, išgriuvusioje pilyje. Kitam atrodytų, griuvėsiai kaip griuvėsiai, bet man jie buvo tokie ypatingi! Su malonumu lipau, šokau, leidausi ir kilau į išgriuvusias tvirtoves, liečiau „akmenį“ ir jaučiau ten buvusių žmonių energiją, kurios dalelę palikau ir pati,“ – pasakojo Ieva ir nepamiršo pridurti, kad tai buvo pati puikiausia vieta pasisemti įkvėpimo.

„Kaip gali būti kitaip, kai vaikštai akmenuotais paplūdimiais, kelio kraštais, nuo kurių skardžių atsiveria įspūdingi vaizdai į jūrą, į krantą, į dangų. Atrodė, galėjau iškelti rankas ir kristi žemyn, kol būčiau pakilus kaip paukštis. Sugrįžusi po šios kelionės noriu, kad visi dažniau šypsotųsi, dažniau sakytų artimiesiems gražius ir paskatinamus žodžius, siektų savo „tobulumo“, džiaugtųsi ir džiugintų kitus. Būkite laimingi ir kūrybingi,“ – linkėjo „Agentūros“ dainininkė Ieva, kuri, vos sugrįžusi į Lietuvą, ėmėsi įgyvendinti daugybę jai kilusių kūrybinių idėjų, įkvėptų mažų atostogų „kitame pasaulyje“.


   

Facebook comments