„Happyendless“ laimėjo geriausios Baltijos šalių grupės apdovanojimą

Praėjusiais metais geriausia Baltijos šalių atlikėja (MTV EMA „Best Baltic Act“ kategorija) buvo išrinkta Jurga. Šiais metais, visa galva aplenkę favorite laikytą estę Kerli, išsvajotąją MTV statulėlę gauna daugiausiai balsų iš Baltijos šalių klausytojų sulaukę lietuviai „Happyendless“. Pakeitus prizų įteikimo tvarką, garsioji MTV statulėlė buvo atvežta į Lietuvą ir šiandien, spalio 14 d., uždaro vakaro metu bus įteikta „Happyendless“. Spalio 20d. „Sony Ericsson“ telefonuose pasirodys debiutinis grupės albumas „Room for mistakes“.

„Tai jau ženklas! Antrus metus iš eilės Lietuvos atlikėjai išsiskiria iš kitų Baltijos šalių atstovų ir pateikia apdovanojimų vertos muzikos. Šis laimėjimas turėtų nutildyti visus skeptikus, kurie sako, kad mūsų rinka gali pateikti tik pusbrolių, barbių, katinų ir dviratukų muziką. „Happyendless“ tvirtas muzikinis charakteris atsipirko su kaupu – savitas ir šviežus skambesys, MTV eterio verti vaizdo klipai iš savo lėšų, ilgai brandintas naujas albumas ir lietuviško pop cirko ignoravimas nenuėjo veltui. Noriu tikėti, kad „Power Forever“ įelektrins mūsų pop sceną geriems pokyčiams!“, - kalbėjo MTV Networks Baltic muzikos ir talentų vadovas Vidmantas Čepkauskas.

„Happyendless“ jau garantuotas pasirodymas ant pagrindinės MTV EMA scenos. Negana to, su kitų Europos regionų nugalėtojais, tokiais kaip „Nightwish“ (Suomija), Dima Bilan (Rusija), Leona Lewis (D.Britanija) jie kovos dėl mėgiamiausio Europos atlikėjo vardo (Europe‘s Favourit Act) ir turės galimybę laimėti antrą MTV EMA‘s statulėlę, kuri bus įteikta per pačius MTV EMA‘s apdovanojimus Liverpulyje. Visi fanai jau nuo šiandien gali apsilankyti www.mtvema.com ir balsuoti už jiems labiausiai patinkančius muzikantus.

MTV Networks Baltic generalinis direktorius Marius Veselis: „Happyendless“ dabar jau drąsiai gali vadintis kiečiausia Baltijos šalių grupe, o mes, - lietuviai, galime nebesidrovėdami dainuoti ne vien tik savo mašinoje ar duše, nes antrus metus iš eilės Lietuvos laimimas prestižinis apdovanojimas greičiausiai reiškia, kad geras muzikinis skonis ir klausa yra užkoduota visų mūsų tautiečių genuose. Tikiuosi, kad iki lapkričio 6 d. įvyksiančių MTV Europos muzikos apdovanojimų visi fanai vieningai balsuos už „Happyendless“ ir vyrukai turės jau ne vieną, bet du MTV apdovanojimus. Bet kuriuo atveju, sveikinu „Happyendless“ ir džiaugiuosi, kad būtent jie koncertuos drauge su garsiausiais Europos muzikiniais talentais, pavyzdžiui, Duffy, The Killers bei Kid Rock“.

MTV Networks International taip pat paskelbė, kas bus šių metų apdovanojimų ceremonijos vedėju. Prieš tai jau buvo pranešta, kad dalį ceremonijos interaktyviai koordinuos žinomiausias pasaulio blogeris – Perez Hilton, o šiandien MTV NI patvirtino, kad šių metų apdovanojimus ves hito „I Kissed A Girl“ atlikėja Katy Perry.

„Buvau euforijoje, kai sužinojau, jog esu nominuota net dvejose kategorijose, tačiau kai man pasiūlė vesti šių metų EMA‘s, - likau be žado. Esu labai patenkinta, kad galėsiu būti tokia kaip Christina Aguilera, Tom Jones, P. Diddy ar Snoop Dogg ir visiems pasakyti „Klausykit, aš vedžiau MTV Europos muzikos padovanojimų ceremoniją“. Man toks pasiūlymas – didžiulė garbė ir iššūkis. Labai tikiuosi, jog nenuvilsiu rengėjų, fanų ir pati savęs“, - kalbėjo dainininkė Katy Perry. 23 metų dainininkės iš Kalifornijos singlas „I Kissed A Girl“ pasaulyje parduotas daugiau kaip penkių milijonų kopijų tiražu, o naujausia singlas, išleistas drauge su debiutiniu albumu „One Of The Boys” – „Hot N Cold“ jau dabar viršijo milijoną parduotų kopijų vienetų.

MTV Europos muzikos apdovanojimai bus įteikti lapkričio 6 d., Liverpulyje, Echo arenoje. Pagrindinė MTV apdovanojimų rėmėja- „Sony Ericsson“.


   

Facebook comments