Heavy D grįžta prie senojo amato

Sunkiasvoris repo veteranas Heavy D geriausiai žinomas kaip praeityje labai populiarios grupės Heavy D & the Boyz (DJ Eddie F, G. Whiz, Trouble T-Roy, Heavy D) lyderis. Minėta grupė susikūrė dar 1986-aisiais Niujorke ir nuo to laiko iki praėjusio dešimtmečio vidurio išleido 5 albumus, kurių trys tapo platininiais, du auksiniais. Vėliau Heavy D atsiskyrė, pradėjo solo karjerą ir išleido dar du sėkmingus albumus. 1999-aisiais reperis atliko vaidmenį Oskarui nominuotoje dramoje "Sidro namų taisyklės", tačiau tai nėra vienintelis jo bandymas kine bei televizijoje. Tais metais pasirodė 7-asis Heavy D albumas "Heavy" ir nuo to laiko naujų įrašų nebuvo. Daugelis šį "Billboard'o" chart'ų šturmuotoją turbūt jau pamiršo, bet kontraktas su Sean'o "P. Diddy" Combs'o kompanija "Bad Boy Entertainment" padės panaikinti šį nesklandumą. P. Diddy ir Heavy D kartu užaugo Mount Vernon'e, Niujorke, todėl gerai pažįsta vienas kitą. Jų partnerystė prasidėjo dar 1999-ais metais, tačiau tik dabar buvo pasirašytas oficialus kontraktas. Jis iš tiesų yra unikalus, nes dokumento sąlygose numatyta, kad atlikėjui priklauso 100 procentų viso "Bad Boy Entertainment" pelno, gauto iš praduotų jo įrašų.

"Puffy ir aš esame neišskiriami draugai, mes kaip šeima," sakė Heavy. "Jis davė man pelningą kontraktą, apie kurį galvojome jau keletą metų. Tiesą sakant, apie tokį kontraktą niekada iki šiol nebuvau girdėjęs, galbūt tai pirmas toks atvejis muzikos istorijoje."

Heavy pridūrė, kad šis laikas yra pats tinkamiausias jam grįžti. Tai patvirtins arba paneigs gerbėjų ir kritikų atsiliepimai apie naują singlą "The Birthday Song", kuris jau pasiekė JAV radijo stotis. Šiuo metu įrašinėjamas ir naujas Heavy D albumas, prie kurio dirba tokie prodiuseriai, kaip P. Diddy, Warren Campbell, Mike City ir Tony Dofat.

Kaip jau buvo minėta, Heavy D yra ne tik reperis, bet ir aktorius. Dar visai neseniai jo svoris buvo išties įspūdingas, tačiau, norėdamas gauti kuo daugiau įvairių vaidmenų, Heavy buvo priverstas pasilengvinti.

"Kai pradėjau žiūrėti į aktorystę rimtai, supratau, kad man būtina numesti svorio ir panaikinti tam tikrus apribojimus," sakė Heavy. "Dabar galiu imtis beveik kiekvieno vaidmens."

Heavy D jau pavyko numesti apie 72,5 kg., tačiau kaip jis tai padarė?

"Pasiklioviau tuo senuoju būdu, lankiau sporto salę du kartus per savaitę, lankiausi pas gydytojus, reguliavau savo maitinimąsi. Nebadavau, tiesiog nebevalgiau to, kas labiausiai storina."

Nors Heavy D visada buvo geriau žinomas kaip reperis, artimiausiu metu gerbėjai galės įsitikinti jo sugebėjimais kine.

"Puffy ir aš galvojame kartu nusifilmuoti kokioje nors situacijų komedijoje. Damon'as Dash'as yra paruošęs keletą vaidmenų ir yra suinteresuotas pasikviesti mane atlikti vieną jų. Be to, turiu keletą pasirodymų naujame Will'o Smith'o filme "The Last First Kiss", taigi viskas klostosi puikiai."

Naujas Heavy D albumas planuojamas išleisti metų pabaigoje.


   

Facebook comments