Hokšila baigė savo kelionę po Afriką

Vargu ar kas ir prisimena, kada vienas originaliausių Lietuvos muzikantų išvyko iš mūsų šalies ir stačia galva pasinėrė į klajones po egzotiškąją Afriką.

Juodajame žemyne pabuvojęs daugelyje šalių muzikantas patyrė nemažai nuotykių bei išbandymų. Galutinis jo taškas buvo Egipto sostinė Kairas.

Anot jo, be Kairo piramidžių spindesio yra ir daugybė dalykų, kurių niekuomet nepamatysime turistiniuose lankstinukuose.

Moterys mirštančios nuo AIDS, badaujantys vaikai bei galybė kitų problemų aktualių visai Afrikai.

Prieš pat atvykdamas į Egipto sostinę, Hokas lankėsi vienoje skurdžiausių pasaulio šalių – Etiopijoje.

“Nepaisant skurdo, man čia patiko, žmonės čia kitokie, jie moka džiaugtis kiekviena diena. Įdomu tai, kad Etiopijos gyventojai laiką skaičiuoja kitaip nei visas žemynas, o atsilieka šešiomis valandomis. Kitas mane labai pralinksminęs faktas yra tas, kad dabar Etiopijoje – 1999 m., tad smagu vėl būti 18 – os”, - juokavo Hokšila.

Visų Hoko gerbėjų nelaimei, tai, kad jis baigė taip užsitęsusią kelionę po Afriką, visai nereiškia, jog jis grįš į Lietuvą.

Bent jau ne artimiausiomis dienomis.

Muzikantas patraukė į Europą, o tiksliau į Didžiąją Britaniją. Hokšila, šiemet sukoręs daugiau nei 24.000km. jaučiasi puikiai ir toliau laukia naujų gyvenimo iššūkių.


   

Facebook comments