Į Lietuvą atvyksta atlikėjas užkariavęs „YouTube“ meilės istorija

Birželio 15 dieną Vilniaus menų fabrike „Loftas“ bei birželio 16 dieną Kauno „Ryšių kiemelyje“ koncertuosiantis amerikietis Steve Grand gimtinėje gali pasigirti ypatingai karštu gerbėjų palaikymu. Dar neseniai buvęs niekam nežinomas country roko dainininkas iš mažo miestelio, jų dėmesį ir paramą užkariavo ne tik romantiškomis dainomis, žurnalo viršelio verta išvaizda, bet ir ypatingai drąsiu poelgiu.

Klipą, sulaukusį didžiulio ažiotažo internete, kūrė pats

Mažame miestelyje užaugęs „The Beatles“ ir „The Rolling Stones“ gerbėjas 2013 m. pats prodiusavo ir filmavosi savo dainos „All American boy“ muzikiniame klipe.

Visas savo santaupas į klipo kūrybą investavęs atlikėjas linksmindamasis vakarėlyje prie ežero jausmingai bučiavosi su aktoriumi. Klipas apie nelaimingą meilės istoriją per pirmąsias 8 dienas surinko milijoną „YouTube“ peržiūrų, o šiandien jį yra pamatę daugiau nei 4 milijonai žiūrovų.

Kalbėdamas apie savo populiarumą Steve išlieka žemiškas ir kuklus: „Kaskart nustembu, kai mane atpažįsta oro uoste. Gėjų bendruomenėje esu tikrai geriau žinomas, nei už jos ribų“.

Steve Grand maloniai bendrauja su gerbėjais, su jais susitiks ir Vilniuje

Atlikėjas džiaugiasi bendraudamas su savo fanais ir nuoširdų dėmesį jiems skiria ne tik socialiniuose tinkluose, jaukiuose koncertuose, bet ir mielai dalyvauja specialiuose susitikimuose.

„LRT Opus“ terasoje „Lofto“ kieme šį pirmadienį, birželio 15 d., JAV ambasada Lietuvoje organizuoja specialų pokalbį, kuriame Steve Grand papasakos savo istoriją, dalins autografus ir atsakys į gerbėjams rūpimus klausimus. Pokalbį ves muzikos žurnalistas Ramūnas Zilnys. Diskusija su atlikėju, kaip ir jo koncertai Lietuvoje, nemokami.

„Šių dienų muzikos rinkoje mane labiausiai liūdina tai, kad kūrėjai neretai bando vieni kitus pakišti, konkuruoti. Tačiau taip yra kiekviename versle. Tiesa, muzikos industrijos rinka apskritai yra labai sudėtinga“, - specialiai Lietuvai darytame išankstiniame interviu pasakojo S. Grand.

To pačio interviu metu Steve Grand prisipažino, kad apie mūsų šalį jau šį bei tą žino: „Miestelye, kuriame užaugau mane supo daug lenkų ir lietuvių šeimų. Jie lankydavosi bažnyčioje ir žaisdavo futbolą. Todėl Lietuva man asocijuojasi su katalikybe ir futbolu“.

Klausytojai su Steve Grand galės susitikti ne tik diskusijos metu, bet net dviejuose nemokamuose koncertuose: po diskusijos su R. Zilniu tą pačią birželio 15 dieną jis pasirodys Vilniuje, „Lofto“ kieme esančioje „LRT Opus“ terasoje, o birželio 16 dieną vyks į „LRT Opus“ terasą Kaune, esančią „Ryšių kiemelyje“.


   

Facebook comments