Ieškokite "Oasis" internetinėse parduotuvėse

Jau nuo šiandienos internetu galėsite parsisiųsti visus išleistus Oasis albumus.

Jungtinėje Karalystėje ši paslauga bus teikiama pirmą kartą. Kiekvieną savaitę iki pat Kalėdų kūriniai bus pasiekiami šiose saugyklose: iTunes, Napster, Connect, Woolworths, Virgin, MSN, mycokemusic.com, Oxfam’s, bignoisemusic.com, Wanadoo ir oasisinet.com.

O didžiausi bei patys nekantriausi Oasis fanai gali gauti ir pilną penkių studijinių albumų katalogą, ir dar šiuo metu “naikinamą” Oasis gyvo garso koncerto “Familiar To Millions” dvigubą versiją, kurią nuo šios galima bus nusipirkti tik interneto pagalba. Visa tai gerbėjai ras www.oasisinet.com , šis puslapis turėtų būti paleistas jau šiandien.

Visi minėtieji internetinių paslaugų tiekėjai leis pasižiūrėti ir, žinoma, nusipirkti, Oasis kūrinius, pradedant singlais iš pirmojo Oasis albumo “Definitely Maybe” išleisto 1994 metais, taip pat ir ypatingus, ekskliuzyvinius, mažai girdėtus interviu su grupe.

Jūs galėsite rasti ir vaizdo klipus, ištraukas iš neseniai įvykusio dešimtmečio jubiliejaus bei kitokios įdomios medžiagos apie Oasis, taip pat laimėti vertingų prizų.


   

Facebook comments