Iglesias ir Kurnikova išsiskyrė

Popmuzikos gražuolis Enrique Iglesias ir jo mergina, teniso žvaigždė Ana Kurnikova, išsiskyrė dėl E.Iglesias neištikimybės. Pranešama, kad Rusijos tenisininkė su "Hero" atlikėju susipyko po to, kai dainininkas buvo pastebėtas intymiai bendravęs su keliomis moterimis per "MTV Europe" apdovanojimų įteikimo ceremoniją, įvykusią praėjusių metų lapkričio mėnesį.

Poros vaidai per Kalėdas virto skyrybomis. "Nors jis ir nemėgsta būti lyginamas su savo tėvu Julio, tačiau sunku nepastebėti kelių panašumų, - sakė šaltinis. - Ypatingas dėmesys, kurį Enrique skiria moterims, yra vienas iš jų".

"Enrique per ceremoniją puikiai leido laiką. Ana sužinojo apie tai ir užkūrė jam pirtį, švelniai tariant, - pasakojo šaltinis. - Jų santykiai ir taip buvo gana nepastovūs, o po ano savaitgalio jie dar labiau pašlijo. Nors iš pradžių jie užglaistė nesutarimus, tačiau tai pasirodė laikina. Šį kartą viskas rimčiau".

Pora susipažino per E.Iglesias dainos "Escape" vaizdo klipo filmavimą, kuriame pasirodė ir seksualioji rusų tenisininkė.


   

Facebook comments