„Inlite Corporation“ pristato patį „vasariškiausią“ vasaros himną

„InLite Corporation“ – tai jungtinis muzikantų projektas, susikūręs tam, kad skirtingi muzikantai susivieniję galėtų kurti ir papildyti vienas kitą. Kipishas, Gražkė, Darius ir Manfredas iš „InLite“ bei Vanila – skirtingus stilius atstovaujantys atlikėjai, dabar priklauso vienam projektui, kuris vadinasi „InLite Corporation“.

Muzikantų korporacijos atstovai yra individualūs ir skirtingi asmenys, tačiau muzikos kūryboje dažniausiai visų nuomonės sutampa. Sutapo ir šį kartą. „Mes pagalvojom kodėl gi nesukūrus vasaros himno“ – pasakoja Kipishas, - „ne šiaip dainą su banaliu tekstuku, o tokią dainą, pagal kurią smagiai leisti laiką galėtų visa Lietuva: ir maži, ir suaugę, ir jauni, ir pagyvenę. Tad, kaip nusprendėm, taip ir padarėm.“ „Vasara“ – taip vadinasi naujausias „InLite Corporation“ kūrinys, kurį, nors kartą paklausius, galima tikrai pavadinti vasaros himnu. Vasara yra nuostabus metų laikas, tad žodžiai ir muzika tarsi savaime atsirado, vos tik atlikėjai susibėgo į studiją ir dabar pačiame vasaros įkarštyje jau pakeliui į klausytojų ausis, bei, kaip tikisi patys dainos kūrėjai, į klausytojų širdis. O projekto „Inlite Corporation“ atstovai dar šią vasarą tikisi pabaigti debiutinio albumo įrašus, bei prisipažįsta, kad planuoja vaizdo klipo filmavimą dainai„Vasara“.

„Mes būtinai informuosim visus savo gerbėjus apie proceso eigą“ – pasakoja projekto „InLite Corporation“ muzikos prodiuseris Darius, - „jums tik lieka smagiai leisti laiką, džiaugtis šiuo nuostabiu metų laiku, bei mūsų nauju kūriniu tokiu pat pavadinimu – „Vasara“ .

Vasara, jūra, smėlis, draugai – vasara tai nuostabu tai gerai...


   

Facebook comments