"Intervid" muzikinės naujienos

Debiutuojanti pop muzikos grupė "Soft Rain", kurios daina "Šią naktį" sėkmingai sukasi radijo stočių eteryje, praėjusį savaitgalį dalyvavo naujoje LTV laidoje "Lietuvos dainų dešimtukas". Nors "Soft Rain" nepateko tarp 10 laimingųjų, tačiau grupės nariai Saulius iš Šarūnė džiaugiasi pasirodyti didelei žiūrovų auditorijai ir artimiau susipažinti su kolegomis muzikantais. Be to, muzikantams tai buvo puiki proga susirūpinti savo įvaizdžiu - grupės vokalistę Šarūnę po stilistų įsikišimo sunkiai atpažino net bičiuliai.

"Kažkas teisingai iš toje laidoje dalyvavusių kolegų pastebėjo, kad laimėjo ne dainos, o žinomi vardai", - nenusiminė nelaimėjęs Saulius iš "Soft Rain".

Nors grupės daina "Šią naktį" nė nesiruošia iškristi iš vienos populiariausių šalies radijo stoties "Radiocentras" "Lietuvos top 20", kur užima garbingą 9 vietą, "Soft Rain" jau ruošiasi įrašyti visiškai naują dainą.

Metų prodiuseris A.Borisevičius: pagaliau išsipildė mano svajonė

Muzikos prodiuseris Andrius Borisevičius, rugsėjo pradžioje kartu su žmona Agne Vilniuje atidaręs vaikų muzikos studiją "Džimba", džiaugiasi ne tik jaunųjų talentukų gausa, bet ir sidabrine "Bravo" žvaigžde.

Sostinės klube "Forum palace" vykusioje jubiliejinėje "Bravo" apdovanojimų ceremonijoje A.Borisevičius buvo pripažintas geriausiu 2003 metų muzikos prodiuseriu.

"Aš labai džiaugiuosi, kad pagaliau mano darbai buvo įvertinti. Viena iš mano svajonių jau išsipildė", - sakė A.Borisevičius.

R.Cicino didžiausias jubiliejinio turo koncertas

Lietuvos estrados princu tituluojamas dainininkas Rytis Cicinas tęsia sėkmingą jubiliejinį turą "Lietuvos šlagerių karalius - 10 metų scenoje". Poryt, kovo 6 d., įvyks didžiausias turo koncertas Kaune, Girstučio kultūros rūmų scenoje, kur be Lietuvos estrados princu tituluojamo dainininko pasirodys ir daugybė kitų žinomų atlikėjų.

Jubiliejinių koncertų metu R.Cicinas atlieka pačius populiariausius savo kūrinius, sukurtus per 10 metų.

Dviejų valandų trukmės jubiliejinio turo koncertuose toje pačioje scenoje dainininką savo dainomis kūrybinio jubiliejaus sveikina ir kolegos: Birutė Petrikytė, Giulija, Vitalija Katunskytė, šokių grupė "Rokada". Koncertus veda Jogaila Morkūnas.

Pagrindinis jubiliejinio turo koncertas įvyks Kaune, kovo 6 dieną, Girstučio kultūros rūmuose. Šiame koncerte be jubiliato ir anksčiau minėtų atlikėjų pasirodys Nijolė Narmontaitė, Irena Ašakaitė, Andželika, Rūta Morozovaitė, "Dinamika", Nijolė Tallat-Kelpšaitė, Laima Žemaitytė, Viktorija, 16 Hz ir Romas Dambrauskas.

Koncertą filmuos Lietuvos televizija.

R.Cicinas koncertuoja:

Kovo 5 d., 18 val., Šiaulių k.c.;
Kovo 6 d., 18 val., Kauno Girstučio k.r.;
Kovo 13 d.,18 val. Klaipėdos Žvejų k.r.;
Kovo 20 d., 16 val. Biržų k.c.

Lukai po "Bravo" - nemalonus įvykis

Kitą dieną po "Bravo 2003" apdovanojimų dainininkei Lukai, kurios dainą "Laukiu - nesulaukiu" jau šią savaitę galima išgirsti radijo stočių eteryje, nutiko neįtikėtinas įvykis.

Su draugėmis pašėlusi smagiame vakarėlyje viename sostinės barų, dainininkė prieš keliaudama namo užsimanė pavalgyti. Prie kavinės privažiavus ir sustojus automobiliui, dainininkė mašinos durelėmis nutrenkė pro šalį ėjusį žmogų.

"Tiesą pasakius, nemačiau iš kur jis ten išdygo. Viskas įvyko taip staiga. Tik pamačiau kaip tas vaikinas guli ant žemės. Džiaugiuosi, kad jis nepatyrė rimtų traumų. Labai jo atsiprašiau, nors nebežinojau ką ir besakyti. Iki šiol keista, kaip tai galėjo nutikti", - susikrimtusi pasakojo dainininkė Luka.

"Jonis" juokaus kartu su humoristais

Ansamblis "Jonis" savo linksma kaimiška muzikike išjudina ir jauną, ir seną. Tačiau be linksmų ir nuotaikingų dainų, kurios, kaip sako muzikantai, daugiau tinka kojoms, netrūksta ir betarpiško bendravimo.

Kažkada "Jonio" ansamblyje grojęs vienas iš brolių Trijonių jaunėlis Petras garsėjo kaip koncertų metu šposus krečiantis "Ūkininkas Petriukas". Dabar jisai jau 10 metų rimtai ūkininkauja ir visai jam ne "šposai" galvoje, o "Jonis" ir toliau linksmina visus savo gerbėjus važinėdamas po Lietuvėlę su nauja programa "Bimbala".

Gal dėl to kiekvienais metais artėjant pavasariui juos mielai kviečiasi į savo koncertus Lietuvos humoristai. Pernai "Jonis" dalyvavo "Linksmojo Ekspreso" koncertuose, o šįmet jie šposaus kartu su geriausiais šalies humoristais "Lietuvos komiko vakaruose".

Virgis Stakėnas - ir kaubojus, ir indėnas

Nemuno šalelėje gūdaus socializmo laikais, žaisdami karą, vaikai pasidalydavo į rusus ir vokiečius. Virgis Stakėnas vaikystėje nemėgo tokių žaidimų - nebuvo nei slavu, nei arijum. Tuo metu už geležinės uždangos, kitoje žemės pusėje kiemo žaidimuose kaubojų fortai kovojo su indėnų gentimis... Paskui jis suaugo, su gitara apkeliavo pasaulį. Jo namuose yra iš kelionių parsivežtos indėniškos atributikos - virš lovos dvasias sulaiko sapnų gaudyklė, barškuolės išnara puošia rūbą, jau 8 metus nenusimauna nuo piršto žiedo su meškos nagu. Kai fotomenininkas Saulius Paukštys tradiciniam "Indėnų vasaros" koncertui Palangos "Anapilio" klube sumanė kiekvieną dalyvį nufotografuoti su indėniškom plunksnom, Virgis priešais kamerą atsisėdo su kaubojiška skrybėle. O poetas Gintaras Patackas koncerte pristatydamas Country Mukraną sulygino priešpriešą:

Kaubojus, prerijų indėnas,
Komančas, dainininkas irgi
Gitaros riteris - Stakėnas -
Visaip vadiname mes Virgį.

Virgio Stakėno koncertai:

Kovo 6 d. LTV laidoje "Lietuvos dainų dešimtukas".


   

Facebook comments