"Intervid" muzikinės naujienos

Grupės "B'Avarija" vyrukai prisipažino nekantriai laukiantys "Radiocentro" apdovanojimų, tačiau, pasirodo, visai ne dėl garsiųjų medalių. "Mums tiesiog labai patiko pernykštis vakarėlis po
ceremonijos. Tikimės, kad šiemetinis bus nemažiau linksmas", - atvėrė širdį Juozas Liesis.

Beje, 9 metus egzistuojanti grupė "B'Avarija", kurios albumas "Angelay" buvo parduotas trigubai platininiu tiražu, "Radiocentro" apdovanojimuose nominuota pirmą kartą buvo tik praėjusiais metais ir tik vienoje nominacijoje.

"Džiaugiamės, kad jau antrą kartą esame nominuoti "Radiocentro" apdovanojimuose ir šį kartą net 3 nominacijose. Esame labai dėkingi savo gerbėjams, kurių dėka ir esame nominuoti", - sakė Juozas Liesis.

Grupė "B'Avarija" taip pat nekantriai laukia ir vasario 7 dienos - paskutiniojo eurovizijos nacionalinės atrankos turo, kuriame bus parodytas šios klaipėdiečių trijulės pasirodymas.

"Ta proga rengsime vakarėlį prie didelio ekrano su alumi ir traškučiais", - pasakojo "bavaras".

SEL baigė įrašinėti albumą

Grupė SEL baigė ilgai laukto albumo "Viskas, ką turiu" įrašus. Naujajame grupės albume bus 12 kūrinių – tai ir radijo stočių topuose puikiai įvertinti hitai, ir naujos kompozicijos, ir šokių aikštelėms skirti remiksai.

Primename, kad radijo stočių eteryje sėkmingai sukosi trys grupės SEL kūriniai: "Vėl ruduo", "Viskas, ką turiu" ir "Viskas iš naujo".

Edmundas Čivinskas leis solinį albumą

Šiaulių grupės "Vairas" dainininkas Edmundas Čivinskas ruošiasi leisti savo solinį albumą. Įrašuose jam talkins grupės "Vairas" muzikantai.

Netrukus radijo stočių eterį pasieks jo atliekamas kūrinys "Blėsta jausmai". Pasak E.Čivinsko šios dainos melodiją visi atpažins - tai bus tiesiog įdomus koveris.

Pasak E.Čivinsko, albume bus naujai perdainuotų senų "Vairo" kūrinių, kuriuos dabar galima rasti nebent senose plokštelėse, taip pat visiškai naujų kūrinių.

Luka vadovaujasi olimpiniu principu

Mažiau nei savaitei likus iki radijo stoties "Radiocentras" muzikinių apdovanojimų, pirmą kartą juose nominuota Luka sako esanti labai rami.

"Aš džiaugiuosi, kad esu nominuota net trijose kategorijose. Man, kaip pradedančiai atlikėjai, tai jau yra didelis pasiekimas. O ar ką nors laimėsiu, ar ne - visai nesvarbu. Vadovaujuosi olimpiniu principu - svarbu ne laimėti, o dalyvauti", - sakė Luka.

Atlikėja šiuo metu ruošiasi pasirodymui "Radiocentro" apdovanojimų metu. Ji sakė, kad su nekantrumu laukia koncerto ir daugiausiai dėmesio bei energijos skiria šiam pasirodymui.

Luka "Radiocentro" apdovanojimuose yra nominuota trijose kategorijose - geriausios atlikėjos, metų debiuto ir geriausios hiphopo atlikėjos.

Mantas atostogas aukoja Eurovizijai

Dainininkas Mantas pradėjo ruoštis Eurovizijos nacionalinės atrankos finaliniam koncertui, kuriame jis atliks dainą "Morning". Atlikėjui pasirodymo metu talkins profesionalios aktorės-šokėjos, taip pat iš Estijos atvyksiantys pritariantieji vokalistai.

Oficialiai šiuo metu dainininkas atostogauja po įtemptos egzaminų sesijos, tačiau iš tikrųjų šios atostogos Mantui reikalingos, kad galėtų tinkamai pasiruošti Eurovizijai. "Mano pasirodymas finaliniame koncerte gerokai skirsis nuo to vaizdo, kurį matėte 2 - ajame ture. Pasiruošti finalui turiu kur kas daugiau laiko nei prieš atrankai skirtų laidų filmavimą. Jaučiu didesnį pasitikėjimą savimi, nes yra daug žmonių, kurie mane šiltai palaiko", - sakė Mantas.

"Jonį" kviečia į Ispaniją

Pagal ansamblio "Jonis" linksmą muzikikę šokti gali ir jauni ir pagyvenę, tačiau jaunimo klubuose ir radijo stotyse greitai turėtų skambėti visus "formatus" atitinkanti populiariausios dainos "Bimbala" šokinė versija. Šią dainą remiksavo ir net tris jo klubinius variantus pasiūlė senas Jonių draugas ir žinomas Šiaulių didžėjus DJ Gintas.

Artas sukūrė dainą šimtadieniui

Dvyliktoje klasėje besimokantis dainininkas Artas gavo užduotį sukurti dainą jo mokykloje vyksiančiam šimtadieniui. Artas prisipažino, kad nė kiek nenustebo gavęs tokią užduotį.

Jo sukurta daina vainikuos vieną linksmiausių metų mokyklos renginių. "Manau, daina pavyko. Galbūt ją kada nors įrašysiu ir ji taps visų Lietuvos mokyklų šimtadienių himnu", - juokavo atlikėjas. Jo teigimu, daina liko sužavėti ir jo mokyklos vadovai.

"Balius" rengia naują albumą

Muzikinis projektas "Balius", dalyvaujantis Nacionalinėje muzikos lygoje, dvikovoje su grupe "Rondo" pateikė jai staigmeną - miksą iš dviejų senų "Rondo" šlagerių "Laukų gėlė" ir "Pelenė".

"Tokiu būdu norėjome išreikšti didžią pagarbą šiai legendinei grupei", - teigė Klarkas iš "Baliaus".

Šį miksą greičiausiai bus galima rasti ir dar tik rengiamame šio projekto albume, kuris pasirodyti turėtų kovo viduryje.

Praėjusį savaitgalį "Baliaus" vyrai dalyvavo neįprastame krepšinio vandenyje turnyre kartu su kitomis šou žvaigždėmis. Beje, šou žvaigždžių komanda šiame turnyre ir užėme pirmąja vietą.

Miuziklo „Velnio nuotaka“ triumfo žygis tęsiasi 2004 metais

Prekyboje jau pasirodė leidybinės firmos "Intervid" pirmą kartą šalies istorijoje išleistas lietuviško miuziklo DVD diskas.

Tai “Velnio nuotakos” miuziklo įvykusio 2003 m. Vingio parke, Vilniuje vaizdo įrašas. Renginys išties įspūdingas tiek režisūriniais sprendimais, tiek kaskadiniais triukais, tiek ryškiu aktorių žvaigždynu. Šiame projekte dalyvavo tokios Lietuvos muzikos žvaigždės kaip Marijus Mikutavičius, Indrė Dirgėlaitė, Česlovas Gabalis, Povilas Meškėla, Kostas Smoriginas bei klasikinės muzikos profesionalai – “Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras” vadovaujamas Gintaro Rinkevičiaus ir choras Brevis.

Šio miuziklo garso takelį galima įsigyti kompaktinės plokštelės, vaizdajuostės ir DVD laikmenose.


   

Facebook comments