"Intervid" muzikinės naujienos

Grupės "B'Avarija" nariai teigia, kad įrašė patį linksmiausią albumą visoje savo diskografijoje. Grupės nariai itin patenkinti ne tik albumo turiniu, bet ir išvaizda. "Tokio gražaus viršelio dar neturėjo nė vienas mūsų albumas", - sakė Juozas Liesis.
Naujausiu "bavarų" albumu "Labai" imta prekiauti tik šios savaitės pradžioje, tačiau nei muzikantai, nei leidėjai net neabejoja, kad jis bus puikiai perkamas.
Pasak "B'Avarijos" "atstovo spaudai" Juozo Liesiaus, albume daugiau nei 17 dainų. Ką jis turi omenyje, sakydamas "daugiau", supras tik tie, kurie įsigys "Labai".
Gerbėjai jame ras dainos "Tik 6 stygos" koncertinį įrašą - tai naujiena grupės "B'Avarija" istorijoje. Albume "Labai" ir daugiau staigmenų - dainos "Labai labai" vaizdo klipas bei trys kompiuteriniai tapetai su grupės narių nuotraukomis.

Atlikėjai Lukai - "telefoniniai" pokštai

Praėjęs savaitgalis dainininkei Lukai buvo nelabai sėkmingas, nors dainininkė, kurios naujoji daina "Vienas, du, lengvu žingsniu" sėkmingai sukasi radijo stočių eteryje, dėl vieno svarbiausių savo asmeninių daiktų - mobilaus telefono - praradimo gali kaltinti tik save.
"Penktadienio vakarą pamečiau mobilųjų telefoną. Kadangi to iš karto nepastebėjau, tai telefono ir neužblokavau", - pasakojo dainininkė. Radusieji telefoną, žinoma, iš karto pasinaudojo dainininkės nepastabumu.
Tačiau Luka tai iš draugų sužinojo tik kitą dieną. "Gatvėje susitikau pažįstamą, kuri ėmė klausinėti, kodėl aš naktimis rašinėju nešvankias žinutes. Teko jai paaiškinti, kad čia ne aš, o naujieji mano telefono šeimininkai nusprendė pakvailioti. Tikiuosi, kad žinutes gavo ne visi žmonės, kurių numerius saugojau užrašų telefono knygutėje", - linksmai liūdną istoriją baigė Luka.

ŽAS albumas "Fortūna" per mėnesį tapo platininiu

Grupės ŽAS naujausias albumas "Fortūna" jau turi vieną – platininio disko - apdovanojimą. Spalio pabaigoje išleistas "žasų" albumas "reikiamu" - 20 tūkst. kopijų tiražu - parduotas truputėlį daugiau nei per vieną mėnesį.
Svarų apdovanojimą - "Metų grupės vaizdas" - šeštadienį grupei ŽAS pelnė ir jų vaizdo klipas "ŽAS myli kiną". Visai neseniai "žasai" nusifilmavo ir kitame - dainos "Tingiu" - vaizdo klipe.
"Dar rengiant vaizdo klipo "ŽAS myli kiną" scenarijų prašėme jo prodiuserių ir režisierių, kad pagal scenarijų mums patiems reikėtų kuo mažiau filmuotis, o dar geriau būtų, jei naudotume animaciją. Deja, kaip ir tuomet, taip ir dabar filmavimosi mums nepavyko išvengti", - apgailestavo nemažai laiko jaunimui skirtų laidų, rodomų "Tango TV" kanalu, filmavimo aikštelėse praleidžiantys muzikantai.
Pasak "ŽAS" nario Choro, "Tingiu" vaizdo klipą bus galima pamatyti artimiausiu metu, o nuo kitų ŽAS vaizdo klipų jis skirsis tuo, kad jame filmavosi labai daug merginų.
"Pati sudėtingiausia filmavimosi scena teko Tru. Jam teko glamonėtis su mergina perlinėje vonioje. Juokingiausia, kad net ir nufilmavus sceną, Tru visai nenorėjo išlipti iš vonios. O kai paklausėm kodėl, jis tik šyptelėjo ir pasakė "Na, supraskit mane", - juokdamasis pasakojo Choras.

"Jonio" šv.Kalėdos - "darbinės"

Neseniai albumą "Bimbala" išleidusi šiauliečių folkroko grupė "Jonis" netrukus baigs koncertinį turą per Lietuvą, tačiau grupės koncertinis grafikas ir toliau liks įtemptas.
"Jonio" muzikantai, kaip ir dauguma jų kolegų, neturės kada švęsti nei šv.Kalėdų, nei Naujųjų metų - pasak grupės "Jonis" nario Pranciškaus Trijonio, jau "užsakytos visos dienos".
Jau 25 koncertus surengusi grupė "Jonis" albumo "Bimbala" koncertinį turą ketina pratęsti. Pasak Pranciškaus Trijonio, grupė jau senokai buvo išvykusi į koncertinį turą, tad žmonės jų jau spėjo pasiilgti.
"Jonio" koncertuose skamba visos naujausio albumo dainos bei "auksiniai" šlageriai.

Nedos albumas vadinsis "Akimirkos"

Paaiškėjo naujo atlikėjos Nedos albumo pavadinimas. Albumo prodiuseriai, pasitarę su pačia dainininke, nusprendė jį pavadinti "Akimirkomis".
Albumas prekyboje turėtų pasirodyti gruodžio 15 dieną. Kadangi Nedos koncertinis grafikas labai įtemptas, teko trumpam pristabdyti darbus studijoje dėl atlikėjos balso stygų nuovargio. Radijo stotis jau pasiekė naujausia Nedos daina "Nieko amžino nėra".

Bendras vaikų ir muzikos žvaigždžių projektas - jau prekyboje

Prekyboje jau pasirodė albumas "Laiškelis pasakų šalin", kurį įdainavo vaikų muzikos mokyklėlės "Džimba" auklėtiniai kartu su žinomais Lietuvos atlikėjais Marijonu Mikutavičium, Neda, Alanu Chošnau, Viktorija, Eva ir Taja.
Tiek albumo leidėjų, tiek pačių atlikėjų nuomone, tai - bene gražiausias ir profesionaliausiai įrašytas vaikiškas albumas per pastaruosius keletą metų.
"Laiškelį pasakų šalin" turėtų mielai klausytis ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai. Beje, albume yra visų dainelių karaokė versijos.

R.Dambrauskas Naujus metus sutiks autostradoje Vilnius-Kaunas

Dainininkas R.Dambrauskas tikina esąs patenkintas vis dar besitęsiančiu savo turu po Lietuvą ir galvoja pratęsti koncertų seriją po gastrolių JAV, jau pavasarį.
Jis džiaugiasi ir savo nauja grupės sudėtimi, tik pripažįsta, kad dar šiek tiek trūksta bendros sceninės patirties.
"Naujuosius metus greičiausiai teks sutikti pusiaukelėje tarp Kauno ir Vilniaus. Na, tai - visai neblogas nuotykis, juolab, kad niekada kelyje nesu sutikęs Naujųjų metų. Toks jau tas muzikanto gyvenimas", - juokavo dainininkas.

Dainininkas Lawry dėl eurovizinės dainos praleidinėjo pamokas

Debiutuojantis dainininkas Lawry tik praėjusią savaitę įrašė savo eurovizinės dainos "No More" vokalinę partiją. Kadangi dainininką spaudė terminai - dainą reikėjo atiduoti vėliausiai gruodžio 1 -ąją, teko aukoti pamokas mokykloje ir miego valandas.
"Dėl dainos "No More" įrašų dvi naktis praleidau visai be miego. Į mokyklą suspėdavau tik į paskutines pamokas. O po įrašų stogas taip pavažiavo, kad pradėjau girdėti visokius keistus garsus, o ir mintys galvoje buvo labai neaiškios", - juokdamasis pasakojo atlikėjas Lawry.

V.Stakėno COUNTRY'bė su vyžomis

Praėjęs antradienis žurnalistams buvo išbandymo metas: kur pasukti ar į Seimą ar pas Stakėną? Country Mukranas pristatinėjo savo naująjį albumą. Įpratusieji prie Stakėno "fokusų" ir šįkart nenusivylė.
Ceremonmeisteris Ruokis su paštininku Pečkinu iš Rūgpienių kaimo, lietus iš daržo laistytuvo ir gitaros formos tortas... Jau prognozuojamas populiarumas dar nematytam muzikinės atributikos suvenyrui - taurelei. Taurelė ne paprasta, o su adekvačiomis tūrio vienetui atžymomis: 12 (albumo eilės skaičius), 30 (scenines veiklos jubiliejus) ir 50 (gyvenimo jubiliejus). Po iškilmingo mozaikos iš 64 kompaktinių plokštelių atidengimo pagaliau atskleista pavadinimo paslaptis - COUNTRY'bė. Netikėtas tąvakar buvo ir solinezanto rūbas: klasikinio juodo kostiumo ir tradicinės kaubojiškos skrybėlės ansamblį papildė sniego baltumo autais apvyniotos ir 56 dydžio specialiai nupintomis vyžomis apautos kojos. Leidėjas neužmiršo plunksnos brolių - dalyvavę žurnalistai buvo pamaloninti ne tik suvenyrų gausa, bet ir specialia ribotu tiražu išleista informacinė reklaminė kompaktinė plokštelė su visa informacija apie albumą ir autorių.


   

Facebook comments