INTERVIU | "X Faktoriuje" sužibusi Anžela Adamovič: noriu kasdien tobulėti ir būti geresnė nei vakar

"X faktoriuje" išgarsėjusi Anžela ir toliau nesustoja. Atlikėja atkakliai siekia užsibrėžtų tikslų. Šiuo metu Anžela debiutavo su projektu "Stiliagos", o daugiau apie projektų suteikiamą šlovę,gyvenimo pokyčius bei prioritetus skaitykite šiame interviu.

Kaip pasikeitė tavo gyvenimas po "X faktoriaus"?

Pamenu labai daug visko nutiko po "X Faktoriaus". Grįžau gyventi į Vilnių, išsiskyriau su draugu, atsirado daug koncertų, kitų TV projektų, naujų pažinčių, tapau atpažįstama.

Ar žinomumo ir šlovės banga tavęs nepakeitė?

Manau, kad nepakeitė, o praturtino tam tikrais įsitikinimais, tikslais, požiūriu į gyvenimą. Be to nemanau, kad mane jau aplankė žinomumo ir šlovės banga, nes dar labai daug darbų reikia nuveikti iki to. Iš kitos pusės ne šlovės ir žinomumo siekiu. Džiaugiuos, kad galiu dirbti tai, kas man patinka.

Esi dažna projektų dalyvė, ypač muzikinių ar nemanai ,kad jų suteikiama šlovė laikina?

Viskas yra laikina, taip pat ir projektų suteikiama šlovė yra laikina. Skirtumas tik kiek tas „laikina“ laikotarpis trunka. Galbūt projektų suteikta šlovė trumpesnė už išleistą hitą, tačiau svarbiausia - dalyvavimas projektuose suteikia patirtį, kurią gali panaudoti dirbdama kitus darbus, kurie po projektų nebeatrodo tokie sunkūs ir neįveikiami.

Kur šiuo metu dažniausiai koncertuoji?

Šiuo metu dažniausiai pasitaiko uždari koncertai, bet yra ir viešų. Taip pat kuriamas naujas grupės projektas „Stiliagos“, kartu su Tadu Juodsnukiu, Evaldu Taujanskiu ir Tomu Rinkūnu.

Gal pamąstai apie autorinę dainą?

Pamąstau... ir dažnai (šypsosi). Tikiuosi ji greitai pasirodys.

Asmenybė. Kokia tu?

Kartais atrodo, kad kasdien vis kitokia. Vieną dieną dirbu be poilsio, kitą dieną neišlipu iš lovos, dar kitą - esu namų šeimininkė ar pasiruošus nuversti kalnus. Manau, svarbiausia, kad visada turiu tuos pačius tikslus, prie kurių po truputį priartėju ir nesvarbu kuo aš būčiau tą dieną. Gyvenime bijau labai daug dalykų, dažniausiai tai yra apčiuopiami, kaip vorai ir pan., bet nebijau iššūkių, kuriuos iškeliu pati sau. Noriu kasdien tobulėti ir būti geresnė nei vakar.

Kaip tai veikia tavo muziką?

Tai neveikia mano muzikos, tai galbūt paveikia mano darbų pasirinkimą. Dažniausiai užsibrėžiu padaryti daugiau, nei tuo metu manau, kad galiu.

Kaip dėlioji savo prioritetus?

Šeima svarbiausia, esu visada pasiruošus jai padėti, bet savo šeimos kol kas neplanuoju susikurti, šiuo metu labiau rūpi karjera.

O ką gyvenime veiki be muzikos?

Draugai juokaudami paklausė manęs: "Anžela, gal pagaliau normalų darbą susiradai?" (šypsosi). Muzika, dainavimas - mano darbas, o hobiu daug turiu, tik dažnai neatrandu jiems laiko.

Jei turėtum galimybę laiką atsukti atgal ar savo gyvenime ką nors keistum?

Visiškai nieko nekeisčiau. Mano patirtis, nesvarbu ar gera, ar bloga, suformavo mane dabartinę. Visada laikausi vieno posakio: gailėkis ne to ką padarei, o to, ko nepadarei.

Interviu paruošė žurnalistė Greta Kondrataitė, nuotraukų autoriai V.Balkūnas, K.Čachovskis, Lukas Balandis.


   

Facebook comments