Irma “Auksiniuose Svogūnuose” dainuos ne viena

Jau dabar verda už mėnesio laiko vyksiančių apdovanojimų “Auksiniai svogūnai” organizaciniai darbai. Neperseniausiai iš šio renginio organizatorių skambučio sulaukė ir Irma Jurgelevičiūtė - Sėlenienė. Jai buvo pasiūlyta renginyje atlikti dainą “Verta”. Naujausiame Irmos albume “10 žingsnių arčiau tavęs” šis skandalingasis kūrinys atliktas kartu su Viktoru Uspaskichu, todėl išgirdusi pasiūlymą atlikėja labai nustebo .

- Šnekučiavomės telefonu su Arūnu Valinsku ir išgirdus tokį prašymą negalėjau nepaklausti kas atliks kūrinį kartu su manimi. Dar labiau nustebau gavusi tiesų ir tvirtą atsakymą, - pasakojo Irma.

Renginio metu duetu su Irma dainą “Verta”, pasak organizatorių, žada atlikti pats Viktoras, mat jis atvyks į “Auksinių svogūnų" apdovanojimus. Nors gandus, kad besislapstantis politikas grįš į Lietuvą šalies gyventojai girdėjo jau ne kartą, paskambinus p. Arūnui Valinskui dvejonėms vietos beveik nebeliko.

”Jau planuojame Viktoro Uspaskich atvykimą, o tada bus labai smagu pažiūrėti kas iš ko juoksis – ar balandžio 1-ąją Lietuva iš Uspaskicho ar balandžio 2-ąją Viktoras iš prokuratūros,” - atvirai kalbėjo Arūnas Valinskas.


   

Facebook comments