Irmos aistra čiuožimui padeda siekti pergalių

Praėjusį šeštadienį vykusiame septintame TV3 projekto „Ledo žvaigždės“ etape pirmąją vietą užėmė dainininkė Irma Jurgelevičiūtė, šokanti poroje su Aleksandru Pyragovu. Pasak atlikėjos, toks aukštas įvertinimas, nors ir šiek tiek netikėtas, yra tarsi atpildas už visą darbą ir energiją, kurią porai teko įdėti į techniškai sudėtingą pasirodymą.

„Už visus pasiekimus šiame televizijos šou aš esu dėkinga savo trenerei ir be abejo čiuožimo partneriui Aleksandrui. Be jų nuoširdaus palaikymo šito nebūtų įvykę. Išties labai džiaugiuosi, kad kilęs konfliktas su pirmąja trenere baigėsi pažintimi su Indre Paulaitiene, kuri pati pasisiūlė mane treniruoti. Tai nuostabus žmogus ir tikrai puiki trenerė, galinti pasigirti daugybe prizų ir apdovanojimų. Poriniame čiuožime didelę svarbą turi tiek partneris tiek treneris, todėl man labai pasisekė, jog galiu mokytis ir semtis patirties iš aukšto lygio profesionalų. Būtent jų dėka pasirodymuose atsiranda vis sudėtingesnių figūrų“, - pasakojo Irma.

Panašu, kad čiuožimas pamažu tampa aistra Irmos gyvenime. Pasak atlikėjos, kiekvienas pasirodymas jai teikia džiaugsmą ir begalinį pasitenkinimą.

„Tikrai sumeluočiau sakydama, kad man nėra svarbu ar laimėsiu ar ne, bet dalyvauju dėl paties čiuožimo proceso, kurio metu aš pasikraunu teigiamomis emocijomis. Treniruotės atima labai daug laiko ir jėgų ir todėl aukšti komisijos vertinimai už techniškai sudėtingą pasirodymą man yra didžiausias įdėto darbo atpildas“, - kalbėjo atlikėja.


   

Facebook comments