Irmos Kalėdinis siurprizas Lietuvai

Prieš pat Kalėdų karštinę į leidybinės firmos duris pasibeldusi atlikėja Irma, nustebino leidėjus lygiai taip pat kaip ir po pusantrų metų pertraukos prekyboje pasirodęs naujausias albumas „10 žingsnių arčiau tavęs” nudžiugino jos išsiilgusius klausytojus.

Pirmasis solinis atlikėjos albumas „Laikas” sulaukė sėkmės ir tapo auksiniu, šį kartą Irma pateikia dar brandesnio skambesio kūrybą. Negana to, naujausio Irmos albumo pradinis tiražas išplatintas išskirtinėje pakuotėje, jo kiekis ribotas ir pasak leidėjų pardavimai jau pirmą savaitę viršijo lūkesčius.

Albumo „10 žingsnių arčiau tavęs” pakuotės gamybai buvo panaudotos specialios medžiagos, dėl kurių pritaikymo specifikos spaustuvės darbuotojai konsultavosi su užsienio spaustuvių specialistais. Tą pastebėti visiškai nesunku – sodrios spalvos, ypatinga technologija atspausdinti sidabro dulkėmis padengti užrašai bei solidus ir kartu šiluma dvelkiantis apipavidalinimas puikia dera prie pakuotės turinio. Dainų kūrybos procese dalyvavo ne vienas žinomas Lietuvos muzikos bei žodžių autorius.

Visada intriguojanti, charizmatiška ir originalumo nestokojanti atlikėja neslepia džiaugsmo dėl neseniai prekyboje pasirodžiusio albumo:

- Nuo savęs - nepabėgsi, todėl visose dainose jūs rasite mane. Albumas nuoširdus ir svajingas. Klausytojas išgirs nuo ilgesingų iki šelmiškų dainų, būtent tokių, kurios atspindi mane. Atiduodama dalelę savęs, dainose aš įgyvendinu troškimą pasidalinti su gerbėjais didžiosiomis vertybėmis, kurios suteikia spalvų kiekvieno iš mūsų gyvenimui.

Jau niekam ne paslaptis, kad naujajame albume yra skandalingoji daina su Viktoru Uspaskichu. Daina dar niekur neskambėjusi sukėlė audringą reakciją ir susidomėjimą. Toks ažiotažas Lietuvos istorijoje buvo seniai. Bet tai, be abejo, nėra pagrindinis akcentas.

Su kiekviena daina Irma klausytojui dovanoja prasmingus žodžius, aistrą, ramybę, jėgą, grožį ir gaivą. Atlikėja albumą dedikuoja nuoširdumui:

- Manau, kad apie patį albumą daug ką pasako ir jo pavadinimas. „10 žingsnių arčiau tavęs” – tai mano dešimt dainų arčiau klausytojų, arčiau žmogaus, kuriam nesvetima apnuoginta siela. Netrukus planuoju aplankyti daugelį Lietuvos miestu ir atlikdama savo dainas žengti dar dešimt žingsnių arčiau klausytojo.”


   

Facebook comments