Irv Gotti keičia Murder Inc. pavadinimą

Irv Gotti, Russell Simmons ir Dr. Benjamin Chavis neseniai surengė spaudos konferenciją "Rihga Royal" viešbutyje Manhetene ir jos metu paskelbė, kad ruošiasi pakeisti savo leidybinės kompanijos "Murder Inc." pavadinimą. Pats Gotti sakė, kad pavadinimo pakeitimu kompanija siekia nusikratyti visų blogybių, kurios pastaruoju metu gaubia jo verslą. Pirminis naujo pavadinimo variantas yra "Lockdown Records".

Kai Gotti pamatė "Murder Incorporated" istoriją per televiziją, nutarė pasinaudoti šiuo pavadinimu, tikėdamasis jį išgarsinti, kaip atsitiko su "Death Row" ar "Bad Boy".

Po pašnekesių su dvasininku Louis Farrakhan ir Russell Simmons, Gotti apsisprendė keisti kompanijos pavadinimą, nes tai geriausia išeitis iš susidariusios padėties

"Mes įrašinėjame klasiškus albumus, tačiau žmonės juos vis sieja su tuo nelemtuoju žodžiu "murder" (žudikas)," sakė Gotti. "Mes norime būti geriečiais. Privalome viską daryti nuoširdžiai ir tik tai, kas iš tiesų yra teisinga."

Gotti taip pat sakė, kad savo paties vardo visgi nekeis, kadangi jis buvo suteiktas garsiojo reperio Jay-Z.

"Tikiuosi, kad žmonės pamėgins išreikšti mums pagarbą, kurios nusipelnėme, vietoje neapykantos," tęsė Gotti. "Aš turiu omenyje plačiąją visuomenę, kuri nepriklauso Hip-Hop'o bendruomenei, kurie paprasčiausiai nesupranta esminių dalykų."

Konferencijos metu vienas žurnalistų pasiteiravo Gotti apie jo asmeninę nuomonę dėl dešimties metų senumo Eminem'o įrašų, kuriose reperis rasistiniais posakiais mini juodaodžius žmones.

"Aš esu juodaodžių moterų gynėjas," atsakė Gotti. "Jūs galite paklausyti mūsų įrašų. Visi jie paremti rūpinimusi vienas kitu, taigi negaliu tam pritarti. Tie žodžiai (Eminem'o atsiprašymas) neatperka jo kaltės. Aš su tuo nesutinku. Žmonės žino, kad mes turime problemų su juo. Kur yra C. Delores Tucker? Kur yra Dionne Warwick? Tai verčia mane prisiminti tikėjimą savais žmonėmis."

Gotti žodžiai tapo kontrastu Simmons pasisakymams, kadangi pastarasis priėme Eminem'o atsiprašymą. Taip Simmons'as pastatė save į nepatogią padėtį "The Source Magazine" atžvilgiu ir privertė leidinio bendrasavininką Dave Mays pasitraukti iš Simmons'ui priklausančios" Hip-Hop Summit Action Network" ("HSAN") organizacijos.

Žurnalo redakcija pakvietė Simmons'ą, Gotti ir "Def Jam" atstovus į bendrą diskusiją rasistinias Hip-Hop'o bendruomenės klausimais. Simmons'as priėmė kvietimą.


   

Facebook comments