Įspūdingas L. Adomaičio ir Dagnos duetas atsiskleidė dainoje “Tu taip toli” (net 2 dainos versijos)

Muzikos prodiuseris ir dainininkas Linas Adomaitis šiuo metu intensyviai dirba prie savo trečiojo solino albumo “Laiko mašina”. Atlikėjas prisipažįsta, kad šis kūrybinis etapas jam ypač svarbus, nes naujausios dainos bus galingai pristatytos drauge su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru jau šių metų rudenį. Šiandien savo muzikos gerbėjams muzikantas pateikia vieną šviežiausių darbų – tai daina “Tu taip toli”, kurią jis įrašė drauge su “Lietuvos balso” finalininke Dagna.

“Turinti puikų muzikinį skonį, talentinga dainininkė ir be galo nuoširdus, šiltas žmogus,” – komplimentų Dagnai negaili dainos “Tu taip toli” autorius Linas Adomaitis. “Kai įrašų studijoje pristačiau Dagnai dainos demo versiją, ji pasakė: “noriu”. Gal todėl produktyviai, greitai ir be didelių gimdymų dienos šviesą išvydo net dvi šios dainos versijos,” – pasakoja Linas.

Jau antrąjį kūrinį iš būsimo albumo pristatantis muzikantas vėl pateikia dvi –elektroninę ir akustinę – tos pačios dainos versijas. Linas atskleidžia ketinąs visą būsimo albumo repertuarą įrašyti kontrastingais muzikos stiliais, drąsiai ieškant pateikimo formų – būtent taip ir gimė šis ekspresyvus duetas. Dagna neslepia džiaugsmo galėdama padirbėti su vienu profesionaliausių šalies atlikėjų ir prisipažįsta, kad Lino muzika jai labai artima.

“Dirbti su Linu buvo labai įdomu ir smagu. Tai pirmas mūsų bendras darbas. Gera, kad sutampa mūsų požiūriai. Abu esame perfekcionistai, tad kiekvieną niuansą studijoje stengėmės perteikti kuo geriau. Ieškojome įvairių variantų, kaip ši daina užkabintų kuo daugiau klausytojų. Todėl įrašėme ne tik elektroninę, bet ir akustinę versiją, kurios skambesys šiek tiek kitoks – šiltesnis, jautresnis. Galbūt ši dainos versija net labiau artimesnė man pačiai...” – šypsosi Dagna.

Linas įsitikinęs, kad dainoje “Tu taip toli” daugelis žmonių pažins save. “Kai turi gyvenime žmogų, apie kurį nuolat galvoji ir kuris yra labai toli. Toli ir tuo pačiu arčiau už bet ką – širdyje. Ši daina dar kartą primins, kad reikia saugoti mylimą žmogų, kol jis šalia, o ne po to, kai jo netenki,” – sako Linas, pridurdamas, kad šią jausmingą temą padiktavo artimo bičiulio gyvenimo istorija.   

Facebook comments