Išsiskyrė grupės "Nightwish" ir vokalistės Anette Olzon keliai

Muzikos pasaulį apskriejo žinia apie tai, jog Suomijos simfoninio metalo grupė "Nightwish" atsisveikina su vokaliste Anette Olzon.

Kolektyvas išplatino tokį pranešimą spaudai:

Šiandien baigėsi dar vienas "Nightwish" istorijos skirsnis. "Nightwish" ir Anette Olzon abipusiu susitarimu nutarė nutraukti veiklą, siekiant, kad iš to laimėtų abi pusės.

Pastaruoju metu buvo akivaizdu, kad grupės kryptis ir poreikiai nesutampa, tad viskas vedė į situaciją, iš kurios nebegalima išsikapstyti be pokyčių.

"Nightwish" tikrai neketina atšaukti būsimų pasirodymų, as jau 2012 m. spalio 1 d. Sietle pristatyta Anette pakeisianti vokalistė - tai Floor Jansen iš Olandijos (dainavusi grupėse "After Forever", "ReVamp"). Ji maloniai sutiko padėti mums užbaigti "Imaginaerum" pasaulines gastroles.

Mes esame stipriai įsipareigoję šiai savo kelionei, šiam dvasios varikliui, tad esame tikri, jog šie pokyčiai visiems lems šviesesnę ateitį.

Visuomet džiaugsimės tais nuotykiais, kuriuos patiriame ir be galo didžiuojamės tais dviem nuostabiais albumais ir galingais pasirodymais, kuriuos atlikome kartu.

- NIGHTWISH & Anette Olzon".

"Nightwish" vokalisčių kaita:

Tarja Turunen (1996–2005)

Anette Olzon (2007-2012)

Floor Jansen - (2012–dabar)

Kaip vertinate šiuos pokyčius?


   

Facebook comments