Įvertinkite: antrasis Sinage trilogijos singlas ,,Išdaužiau langą"

Elektroninių garsų ekspertu ir muzikos kompozitoriumi save pristatantis Sinage - tikras žodžio žmogus. Spalis dar neįpusėjo, o autorius tęsia savo pažadą kas mėnesį išleisti po dainą: naujausias kūrinys intriguoja pavadinimu ,,Išdaužiau langą".

Kūrėjas atskleidžia, kad su gatviniu vandalizmu šviežiausia kompozicija neturi nieko bendro, priešingai - tai metafora, simbolizuojanti norą atkreipti į save dėmesį. Kartais paprastos priemonės neveikia, tad tenka paleisti plytą į kito žmogaus krištolinę pilį - samprotauja autorius.

Kūrėjas teigia, kad dainą įkvėpė haiku, kurį parašė jo draugė:

Žvaigždžių spindesys
Šiąnakt jam primins mane
Išdaužiau langą.

,,Šiame poezijos žanre svarbiausia ne žodžių kiekis, o emocinis erdvės įspūdis, liekantis perskaičius eiles" aiškina Sinage ir priduria, kad tokį patį efektą siekė išgauti, kurdamas muziką.

Sekančio singlo detales autorius kol kas slepia po devyniais užraktais, bet užsimena, kad jis plėtos jau išleistų dainų tematikas, siekdamas pateikti kažką naujo. ,,Džiaugiuosi, kad naujosios dainos kitokios, nei pernai pasirodžiusiame debiutiniame albume ,,Labirintas", tai skatina neužsisėdėti vietoje ir bręsti, kaip kūrėjui" reziumuoja prodiuseris.


   

Facebook comments