J. Lapatinskas naujoje dainoje ragina nebijoti mylėti (+ audio)

„Žvaigždžių duetų“ superfinale su scenos partnere Agne Buškevičiūte pasirodysiantis dainininkas Justas Lapatinskas tarp intensyvių repeticijų randa laiko ir savo solinei veiklai. Dainininkas gerbėjams pristato visiškai naują savo kūrinį „Tu nebijok“, kurį dedikuoja bijantiems įsimylėti vienišiams.

„Šiais moderniais laikais daugelis žmonių vis labiau bijo įsimylėti ir mieliau renkasi vienatvę nei jausmus. Ilgą laiką ir pats taip elgiausi. Dabar esu be proto įsimylėjęs ir laimingas. Šia daina noriu pasiųsti žmonėms žinutę, kad meilės bijoti nereikia, nors kartais ji smarkiai nudegina. Esu įsitikinęs, kad šiltų jausmų vengiantys žmonės labai daug praranda savo gyvenime“, – sako realybės šou „Dangus“ nugalėtojas.

Naująją dainą „Tu nebijok“ Justas prisipažįsta įrašinėjęs itin kruopščiai ir ilgai – daugiau nei pusmetį. „Vis grįždavau į studiją, perklausydavau, ir tuomet kartu su prodiuseriu vėl ieškodavome sprendimų, kaip ją dar labiau patobulinti. Galutiniu rezultatu esu labai patenkintas“, – sakė žinomas atlikėjas.

Netrukus radijo stotis pasieksianti daina „Tu nebijok“ – jau trečiasis dainininko singlas iš būsimo albumo. Kada jis pasirodys, atlikėjas dar nežino. „Nenoriu prisirišti prie jokių datų, kad nereikėtų jaustis pažaduku“, – šypsodamasis aiškino J.Lapatinskas.

Du solo albumus („Aš matomas“ ir „Ateinu rytoj“) ir vieną su grupe „My Favorite Gun“ („Sins“) išleidęs atlikėjas džiaugiasi pagaliau suradęs savo muzikos stilių, kuris priimtinas ir jam pačiam, ir jo gerbėjams: „Viskas išsigrynino, kai nustojau ieškoti kompromisų ir ėmiau daryti tai, kas patinka man pačiam.“   

Facebook comments