Ja Rule sės į kaltinamųjų suolą

Reperis Ja Rule kovą privalės sugrįžti į Torontą, kur bus teisiamas dėl užpuolimo, kurio metu buvo padaryta fizinė žala kitam asmeniui.

Repo žvaigždės teismo datos preliminariai nustatytos kovo 7-11 dienomis. Ikiteisminis klausymas įvyko praėjusį trečiadienį Ontario teisme, praneša „The Associated Press“. Ja Rule, kurio tikrasis vardas ir pavardė - Jeffrey Atkins‘as, šiame klausyme dalyvauti nesiteikė.

Ja Rule yra kaltinamas dalyvavimu susišaudyme, įvykusiame birželio 5-ąją dieną Toronto naktiniame klube „La Rouge“. Rugpjūčio pabaigoje reperio advokatas pareiškė teismui, kad jo klientas yra visiškai nekaltas.

Daugiau jokių detalių dėl kaltinimų ar tyrimo nebuvo paskelbta – tai lėmė publikavimo draudimas (žiniasklaidai Kanados teisėjų skirtas draudimas, saugantis nusikaltimų aukas bei liudininkus).

Reperiui neapsilankius klausyme trečiadienį, jo advokatai paprašė laiko, per kurį susisiektų su savo klientu ir įsitikintų, kad jis galės ir turės laiko dalyvauti visame teismo procese. Į teismą jie sugrįžti turėtų antradienį, kada ir bus nustatyta konkreti teismo data.


   

Facebook comments