Jack'as White'as iš "White Stripes" įrašė legendinio kantri muzikanto dainą

Roko grupės „White Stripes“ narys Jack‘as White‘as sutiko padėti Bob‘ui Dylan‘ui užbaigti vieną iš keleto neužbaigtų Hank‘o Williams‘o dainų.

Hito „Seven Nation Army“ autorius yra vienas iš keleto atrinktų atlikėjų, kurių Dylan‘as, paprašė padėti pabaigiant „dingusias“ dainas – tai kūriniai, kuriems muziką ir žodžius buvo sukūręs velionis legendinis atlikėjas.

White‘as įrašė Williams‘o neužbaigtą dainą „You Know That I Know“ „Blackbird“ studijoje Nešvilyje, kartu su prodiuseriu Joe Chiccarelli.

Dominic‘as Suchtya, bosistas, dalyvavęs White‘ui įrašinėjant dainą, sako: „Dylan‘as susisiekė su juo (White‘u), kad pažiūrėtų, ar jis nesutiktų pabaigti kai kurių kūrinių. Jack‘ui buvo nusiųstos beveik visos nepabaigtos dainos ir jis pasirinko vieną, kurią galėtų užbaigti.“

„Mes klausėme keletą Hank‘o dainų, tiesiog sėdėjome, grojome savo mėgstamiausius jo kūrinius, tačiau vos tik pradėjome, daina buvo baigta. Manau, kad Jack‘as tiesiog „prarijo“ Hank‘o Williams‘o kūrybą ir daina yra būtent tai, kas iš jo išėjo.“

Kantri žvaigždė Williams‘as mirė 1953-aisiais nuo narkotikų perdozavimo. Jam tebuvo 29-eri.


   

Facebook comments