Jaunųjų „pikasų“ planuose – daugiau naujų dainų ir koncertų turas

Naujos sudėties grupė „Pikaso“ pristato visiškai naują savo radijo singlą – tai prodiuserio Žilvino Liulio kūrybos daina „Nostalgija“, kuriai jau yra susuktas ir itin pikantiškas vaizdo klipas.

Ši kompozicija, viešai nuskambėjusi praėjusią savaitę Klaipėdoje vykusiame koncerte „Didysis šou“, kurio metu publikai pasirodė atsinaujinusi „Pikaso“ komanda – Deividas, Haroldas ir Tomas, sulaukė didelio klausytojų susidomėjimo ir pažymėjo kito etapo grupės karjeroje pradžią.

„Kad ir kaip gerai buvome pasirengę pirmajam pasirodymui, nerimo neišvengėme. Todėl aplodismentai mus labai nudžiugino, o vėlesni klausimai, kada dainą bus galima išgirsti radijo eteryje, parsisiųsti arba įsigyti jos įrašą – dar labiau“, – neslėpė vaikinai.

Naujieji „pikasai“ akcentuoja neketinantys verstis vien su senuoju kolektyvo repertuaru, tad artimiausiu metu ketina jį papildyti ne vienu šviežiu kūriniu. Beje, nors vaikinai ką tik debiutavo scenoje trise, pradžią bendram darbui jie paklojo jau anksčiau ir dabar gali pasigirti puikiai surepetuota solidžia programa, kurioje netrūksta originalios choreografijos bei kitokių atradimų.

Tad po Naujųjų metų visi „Pikaso“ gerbėjai bus laukiami koncertuose – grupė planuoja leistis į pirmąjį naujosios sudėties turą per Lietuvą.


   

Facebook comments