Jausmingas „Freaks On Floor“ rokenrolas – naujutėliame vaizdo klipe

Aktyviai naują savo albumą ruošiantys rokeriai „Freaks On Floor“ gerbėjams laukimą nusprendė palengvinti jausminga dovana – nauju vaizdo klipu. Išskirtinė kūriniui „Feelings“ nufilmuotos istorijos premjera vyksta „Red Bull“ interneto svetainėje.

„Feelings“ režisavo ne vieną muzikinį klipą į savo CV jau įsirašęs režisierius Justas Ramanauskas. „Man „Feelings“ – tai kūrinys apie meilę ir išsiskyrimą, todėl sumaniau klipe papasakoti kiek netradicinę istoriją apie tai, kas dedasi žmogaus viduje, kai meilės netenkama“, – kalba režisierius.

Dėkodamas grupės nariams Justinui Jaručiui ir Rokui Beliukevičiui už pasitikėjimą jo vizija bei scenarijumi J. Ramanauskas taip pat negaili pagyrų geros energijos nestokojusiai filmavimo komandai, su kuria, anot režisieriaus, galima keliauti nors į pasaulio kraštą.

Pagrindinį klipo „Feelings“ herojų įkūnijo daugiau nei 40 vaidmenų per savo gyvenimą sukūręs charizmatiškas aktorius Algirdas Tupė. „Esame ypač dėkingi ištvermingajam Algirdui, kuris pasirodė nepriekaištingai ir nė karto nesiskundė“, – tokiu režisieriaus pasirinkimu džiaugiasi klipo prodiuserė Milda Vaičiūnaitė.

„Jei ne puiki ir, svarbiausia, linksmai nusiteikusi komanda, mums tikrai nebūtų pavykę“, – apie procesą pasakoja prodiuserė ir išduoda, kad klipo filmavimas visomis prasmėmis buvo tikras „partizaninis rokenrolas“.

„Al-bu-mą, al-bu-mą“ skanduojantys „Freaks on Floor“ gerbėjai turės dar šiek tiek palūkėti – 2007 m. susibūrusi grupė ketina trečią savo studijinį darbą, kurį įrašinėja su prodiuseriu Leon Somov, pristatyti jau 2015-aisiais.

Visgi „Freaks on Floor“ pažada, kad visiškai nauji kūriniai tikrai skambės dviejų gruodį suplanuotų koncertų metu. Gruodžio 18-ąją renginys, tiesiai šviesiai pavadintas „Rokenrolu“, vyks Kaune, „Punto Jazz“ palėpėje, gruodžio 19-ąją – Vilniaus klube „Tamsta“.

Klipo „Feelings“ kūrybinė komanda:

Režisierius – Justas Ramanauskas
Prodiuserė – Milda Vaičiūnaitė
Vykdantieji prodiuseriai – Justinas Jarutis, Girmantas Neniškis
Operatorius – Giedrius Jurkonis
Dailininkė – Brigita Kasperaitė
Stilistė – Monika Vėbraitė
Pagrindinis aktorius – Algirdas Tupė


   

Facebook comments