Iš JAV deportuotas Britney Spears persekiotojas

Atkaklus dainininkės Britney Spears persekiotojas deportuotas iš Jungtinių Valstijų. Masahiko Shizawa dažnai sukiojosi apie "Oops!...I Did It Again" atlikėjos namus Los Andžele ir jai stipriai įgriso.

Iš šalies M.Shizawa buvo deportuotas, nes pasibaigė jo vizos galiojimo laikas.

Tuo tarpu M.Shizawos advokatas penktadienį per trumpą teismo posėdį sakė, kad B.Spears problemos dėl "persekiotojo", kuris jai siuntinėjo meilės raštelius, kilo dėl kultūrinių skirtumų ir nesusipratimų.

21 metų dainininkė tvirtino, kad 41 metų M.Shizawa iš Jokohamos atsiuntė jai savo nuotrauką su užrašu "Aš tave vejuosi" ir siekia, kad teismas uždraustų jam prie jos artintis.

"Japonijoje jis svarbus žmogus ir neketino" jos trikdyti, sakė advokatas Simon'as Hiller'is, kuris plačiau šio klausimo nekomentavo.

M.Shizawa teismo posėdyje nedalyvavo. Teismo nutarties dėl uždraudimo jam artintis prie dainininkės paskelbimas atidėtas mėnesiui - iki vasario 28 dienos. B.Spears advokatas atsisakė komentuoti šią bylą.

Televizijos laida "Celebrity Justice" pranešė, kad M.Shizawa, kuris esą yra programuotojas ir milijonierius, buvo priverstas grįžti į Japoniją, nes baigėsi jo viza. Du kartus jis buvo bandė grįžti į JAV ir buvo sustabdytas.

B.Spears prašė teismo uždrausti M.Shizawai prisiartinti prie jos namų, darbovietės, automobilio ir kitų vietų, kur ji gali būti, arčiau nei per tūkstantį jardų (915 metrų).

Teismui pateiktuose dokumentuose ji rašė, kad M.Shizawa ją persekioja nuo rugsėjo mėnesio ir sukiojasi aplink jos išsiskyrusių tėvų namus, jos namus Kalifornijoje ir namus kitoje valstijoje.


   

Facebook comments