JAV televizijoje J. Bieber'is ir J. Blunt'as atliko dar neišleisto Lady GaGos singlo "Born This Way" interpretacijas (+ video)

JAV televizijoje pasirodę Justin‘as Bieber‘is ir James‘as Blunt‘as pateikė komiškas būsimojo Lady Gagos singlo „Born This Way“ versijas.

Kūrinys bus išleistas tik rytoj (vasario 11 d.), tačiau dainininkai sutiko ekspromtu įsivaizduoti, kaip daina galėtų skambėti, kai to jų buvo paprašyta laidos „The Ellen DeGeneres Show“ metu.

Iš pradžių dainą sudainuoti pabandė pati pokalbių laidos vedėja, kuri vėliau paprašė Blunt‘o pagalbos, o šis jau žinomą būsimo kūrinio tekstą pritaikė savo hito „You're Beautiful“ melodijai.

Tuomet studijoje pasirodė ir J. Bieber‘is, kuris atlikdamas dainą bandė pasitelkti būgnus bei pianiną.

Kai Blunt‘as nutraukė jo pasirodymą, paauglių superžvaigždė atsakė: „Ne, tu tik pakeitei žodžius, vis dar groji tą pačią savo dainą „You're Beautiful“.“

Blunt‘as atšovė: „Klausyk, vaiki, esu tame metų metus ir žinau, ką darau.“

Susidomėjimas naujuoju Lady Gagos singlu pasiekė aukščiausią tašką, mat jau kelis mėnesius pateikiamos su daina susijusios užuominos ir taip didinamas gerbėjų noras išgirsti kūrinį. Be dainos teksto klausytojams .

Siūlome pasižiūrėti JAV TV laidos ištrauką, kurioje Justin‘as Bieber‘is ir James‘as Blunt‘as bando atlikti būsimą kūrinį „Bown This Way“:


   

Facebook comments