Jei galėtų pasirinkti scenos partnerį, Zucchero norėtų dainuoti su Peter'iu Gabriel'iu

Jau balandžio 13-14 dienomis Šiauliuose ir Kaune nepakartojamus koncertus surengs vienas garsiausių Italijos atlikėjų Zucchero. Išsiilgęs šiltos Lietuvos publikos atlikėjas šįsyk atsigabena naująjį albumą „Chokabeck“ ir viliasi suteikti klausytojų ausiai išskirtinį malonumą.

Ne vieną dešimtmetį sėkmingai koncertuojantis italas teigia per ilgus metus scenoje nedaug pasikeitęs. „Beveik nepasikeičiau, tik tapau vyresnis ir šiek tiek kitaip matau gyvenimą. Mano muzika – to atspindys, galbūt dabar mane įkvepia kiek kitokie dalykai nei anksčiau“, – tikino 56-erių Zucchero.

Net tie, kurie nėra italų atlikėjo gerbėjai, žino bent vieną jo kūrinį – garsiąją „Baila Morena“ arba jau klasika tapusią dainą „Senza Una Donna“. Pasak Zucchero, turėti vieną ar kelis itin garsius hitus atlikėjui visuomet paranku. „Žmonės ateina į koncertą būtent dėl šių dainų. O atėję jie išgirsta kur kas daugiau muzikos, tai nuostabu. Nemanau, kad hitai gali užtemdyti kitą atlikėjo kūrybą“, – sakė jis.

Su daugybe visame pasaulyje žinomų muzikantų bendradarbiavęs Zucchero teigė, kad labiausiai jo širdyje įsirėžė bendras darbas su velioniu italų operos tenoru Luciano Pavarotti. „Tie prisiminimai ypač brangūs dabar, kai jo nebėra. Aš saugau ir prisimenu kiekvieną mūsų darbo, mūsų draugystės akimirką, jo didžiadvasiškumą. Jis daugeliu prasmių buvo didis žmogus ir jis visada liks mano širdyje“, – jausmingai apie tautietį kalbėjo atlikėjas.

Įkvėpimas tiesiog sklando ore

Didžiulę sceninę patirtį sukaupęs Zucchero neslepia, kad koncertuodamas įgyvendino dar ne visus troškimus. Vienas iš muzikanto norų – pasirodyti su buvusiu grupės „Genesis“ nariu, multiinstrumentalistu Peteriu Gabrieliu. „Man jis labai patinka. Mes niekuomet kartu nedirbome, tikiuosi, kad tai dar pavyks“, – sakė Zucchero. P.Gabrielio gerbėjai internete ne sykį yra pastebėję abiejų atlikėjų vokalinį panašumą. Beje, nors fiziškai Zucchero ir britų dainininkas kartu dirbę nėra, abiejų jų ir dar daugelio atlikėjų balsai skambėjo 2000-ųjų dainoje „Qui Sait“, kuri buvo skirta paremti AIDS sergančius vaikus.

Kaip įsitikinęs Zucchero, bet kuriam atlikėjui toli ieškoti įkvėpimo nereikia. „Kūrybinės idėjos sklando aplink mus. Įkvėpti dainą gali žmonių minios dideliame mieste ir atviros gamtos erdvės ar kaimo vienuma. Tai gali būti liūdesys ir džiaugsmas, kuriuos aš jaučiu kažką girdėdamas ar matydamas. Mane įkvepia tai, ką jaučiu keliaudamas per gyvenimą“, – šypsojosi garsus italų dainininkas.

Jausmingas, tikras, iš širdies dainuojamas Zucchero dainas Lietuvos publika gali išgirsti balandžio 13-ąją Šiaulių arenoje ir balandžio 14-ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje. Bilietų į koncertus galima įsigyti www.ticketpro.lt bei „Bilietų pasaulio“ kasose.   

Facebook comments