Johno Lennono švarkas aukcione parduotas už 7 tūkstančius svarų

Jungtinėje Karalystėje vykusio aukciono metu „The Beatles“ legendos Johno Lennono švarkas buvo parduotas už 7 tūkstančius svarų (apie 28 tūkst. litų). Buvo manoma, jog švarko vertė gali siekti ir dešimt tūkstančių, tačiau panašu, jog jis buvo kiek pervertintas. Šiaip ar taip, pirkėja, moteris, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, teigė, jog ji kartu su vyru itin džiaugiasi pirkiniu ir pabrėžė, jog šis eksponatas bus pats ryškiausias jų kolekcijoje, kurią jau dabar sudaro daugybė įvairiausių įžymių „The Beatles“ daiktų.

Šį švarką Lennonas paliko savo namuose Berkšire prieš pat persikeldamas į JAV 1971m. Tuomet jis atidavė švarką savo asistentui ir leido daryti su juo ką nori. Tuomet asistentas jį padovanojo draugui kaip gimtadienio dovaną.

Neseniai muzikos pasaulį apskriejo ir keistesnė istorija - po to, kai kitame aukcione nusipirko Johno Lennono dantį, vienas dantistas pareiškė mėginsiantis klonuoti roko žvaigždę.

Kaip skelbia „The Sun“, daktaras Danielis Zukas nusipirko Lennono dantį 2011m. iš buvusios dainininko namų tvarkytojos Dot Jarlett, kuri saugojo dantį visą laiką nuo pat 1960m., kai šis buvo išimtas. Dabar „The Beatles“ gerbėjas atskleidė šokiruojančias savo ambicijas: „Jei mokslininkai mano galintys klonuoti mamutus, Johnas Lennonas gali būti kitas šiame sąraše. Vien mintis, jog turiu dalį, galinčią prikelti vieną geriausių visų laikų roko muzikantų, yra beprotiška. Labai jaudinuosi žinodamas, kad turime galimybę visiškai atkurti Lennono DNR. Jau labai greitai, tikiuosi. Daugybė Johno fanų pamena vietą, kurioje buvo, kai išgirdo naujieną apie atlikėjo žmogžudystę. Norėčiau, kad jie taip pat išvystų dieną, kai žvaigždė gaus dar vieną progą“.   

Facebook comments