J.Timberlake'as atšaukė pasirodymus televizijoje

Justin Timberlake atšaukė visus planuotus pasirodymus JAV televizijose.

Skelbiama, kad tokiu būdu dainininkas sureagavo į prognozuojamą protestų bangą, kurią sukėlė incidentas neseniai vykusiame amerikietiškojo futbolo finale. Minėtų varžybų pertraukoje vykusio pasirodymo metu atlikėjas apnuogino kartu dainavusios Janet Jackson krūtį.

Sprendimą atšaukti pasirodymus televizijoje priimti paskatino bendros afro-amerikiečių organizacijos kampanija, kurios metu elektroniniu paštu, faksu ir telefonu televizijai “ABC” buvo perduoti protestai, nukreipti prieš Justin Timberlake dalyvavimą specialiame Lionel Richie pagerbimo renginyje.

“Justin dalyvavimas specialioje įrašų kompanijos “Motown” renginyje prilygtų visos Amerikoje gyvenančios juodaodžių bendruomenės įžeidimui”, - teigiama protesto tekste. Anksčiau buvo planuojama, kad jaunasis dainininkas taps vienu iš renginio vedėjų.

Iki balandžio pabaigos visus planuotus pasirodymus televizijoje atšaukęs Justin Timberlake teigia, kad taip pasielgė norėdamas susikoncentruoti ties savo debiutu kine.

Atlikėjas ruošiasi vaidinti naujoje juostoje “Edison”, kurioje atliks su korupcija policijoje kovojančio žurnalisto vaidmenį. Filme taip vaidins Morgan Freeman, Kevin Spacey ir LL Cool J.


   

Facebook comments