Jubiliejiniame koncerte „Siela“ sugros gerbėjų pamėgtas dainas

Sunku patikėti, bet roko grupė „Siela“ šiemet švenčia savo 25-metį. Gruodžio 3 dieną menų fabrike „Loftas“ grupė sugros jubiliejinį trijų dalių koncertą, kuriame paminės visus savo kūrybinius etapus, o pagrindinį dėmesį skirs klausytojų pamėgtoms dainoms.

Nuo šių metų pradžios „Siela“ ruošėsi šiam paminėjimui. Pavasarį išleido naujų dainų albumą „Širdis. Kryžius. Pasaga“, o rudenį pradėjo ruošti jubiliejinio koncerto programą.

„Šiuo metu intensyviai ruošiamės koncertui, kruopščiai atrinkinėjame repertuarą. Kadangi per tiek metų išleidome daug albumų ir sukūrėme daug dainų, o grojame ne visas, pagalbos kreipsimės į gerbėjus, klausdami, ką jie norėtų girdėti jubiliejiniame koncerte“, – kortas atskleidė grupės lyderis Aurelijus Sirgedas.

„Sielos“ 25-mečio koncertą sudarys trys dalys: pirmojoje skambės pačios seniausios, gerbėjams gerai pažįstamos dainos, antrojoje vyraus gotikinis „Sielos“ repertuaras, o trečioji apims geriausias dainas iš naujausių albumų „Euforija“ ir „Širdis. Kryžius Pasaga“. Iš pastarojo radijo stotis pasiekė du singlai „1968“ ir „Ilguma. Platuma“.

Scenoje su grupe pasirodys įvairūs svečiai, dalyvavę „Sielos“ kūrybiniame kelyje. Koncerto proga „Loftas“ transformuosis į naują erdvę, bus nepagailėta garso ir apšvietimo įrangos, o „Lofto“ baras tą vakarą pasipildys naujomis alaus rūšimis.


   

Facebook comments