Julija iš „Pinup Girls“: apsinuoginau vardan meno

Menas reikalauja aukų, o fotografai kartais prašo savo modelių nusimesti drabužius. Tuo įsitikino seksualių merginų grupės „Pinup Girls“ narė Julija Vežauskaitė, kuri neseniai ryžosi pozuoti apsinuoginusi. Nuotrauka iš naujausios fotosesijos bus eksponuojama specialioje parodoje.

Mados srityje ne vienerius metus dirbančiai Julijai pozuoti fotografams yra įprastas darbas. „Modeliu dirbti pradėjau nuo septyniolikos. Būčiau pasiryžusi ir anksčiau, tačiau vaikystėje save laikiau bjauriuoju ančiuku, – priešistorę nupasakoja J. Vežauskaitė. – Pirmuosius fotomodelio darbus atlikau veltui. Taip investavau į savo ateitį, kaupiau nuotraukas asmeniniam archyvui. Vėliau sulaukiau pasiūlymo padirbėti modeliu Turkijos didmiestyje Stambule. Sutikau.“

Anot dainininkės, darbas musulmoniškoje šalyje nebuvo lengvas. Merginai tekdavo anksti keltis ir visą dieną praleisti kastinguose. Galiausiai Julija nusprendė grįžti į Lietuvą, kur sulaukė viliojančio pasiūlymo prisijungti prie naujai kuriamos muzikos grupės „Pinup Girls“.
„Dėl dainininkės karjeros paaukojau gerą ir itin pelningą pasiūlymą iš Milano modelių agentūros. Tačiau tapti dainininke norėjau jau labai seniai. Visada tikėjau šia svajone ir auginau ją. Galiausiai viskas išsipildė su kaupu. Išėjimas kartais yra įėjimas į kai ką didesnio ir reiškmingesnio“, – sako atlikėja.

Nors „Pinup Girls“ narėms šiuo metu puikiai sekasi Lietuvos muzikos padangėje, kur merginų dainos nuolat patenka į populiariausių kūrinių sąrašus, Julija nepamiršo ir pomėgio pozuoti. Neseniai J. Vežauskaitė sulaukė vieno garsaus fotomenininko pasiūlymo sudalyvauti seksualioje fotosesijoje, kurios rezultatai bus skirti artėjančiai parodai.

„Buvau įspėta, kad teks apsinuoginti. Ilgai nesvarsčiusi nusprendžiau, kad reikia kažką aukoti vardan meno. Aš paaukojau savo kūną. Pastaruoju metu daug sportuoju, dailinu linijas. Savo kūno nesidroviu. Galų gale, esu jau pakankamai subrendusi seksualiai fotosesijai, – mintimis dalijasi pašnekovė ir priduria. – Kadaise sau pasakiau, kad išbandysiu viską, ką man pasiūlys gyvenimas, semsiu patirtį dideliais samčiais. Ir ateityje ketinu pozuoti, nes tai – mano aistra. Dirbsiu fotomodeliu tol, kol rezultatai bus gražūs mano ir kitų akims.“

Tačiau ar Julija išdrįstu pozuzoti visiškai nuoga? „Ne, likti be jokių drabužių prieš fotografą negalėčiau. Nuogumas ar pigi erotika man nėra priimtina ir seksualu. Tačiau subtiliai pridengtas moters kūnas, kuris spinduliuoja paslaptingumu, man visada atrodo patraukliai ir viliojančiai“, – šypteli pašnekovė.   

Facebook comments