Jurgos albumas „Aukso pieva“ išleidžiamas šį penktadienį

Jau šį penktadienį, rugsėjo 16 dieną, išleidžiamas debiutinis dainininkės Jurgos albumas „Aukso pieva“. Svarbiausiu albumo pristatymo akcentu taps Jurgos koncertas, kuris šį penktadienį 21 valandą prasidės Vilniaus muzikos klube „Tamsta“. Pirmieji naująjį Jurgos albumą galės įsigyti šio koncerto žiūrovai.

Koncerto metu Jurga su grupe gyvai atliks maždaug pusantros valandos trukmės programą, kurioje skambės didžioji dalis naujo albumo „Aukso pieva“ dainų, taip pat keli miuziklo „Tadas Blinda“ kūriniai. Į proginį koncertą 15 ir 20 litų kainuosiantys bilietai bus parduodami renginio dieną klubo „Tamsta“ kasoje.

Jurgos nuomone, debiutinio albumo klausytojai ją išgirs kitokią nei pažįsta iki šiol. „Visa tai, kas aš esu, yra „Aukso pievoje“. Šis albumas yra lauktas, tačiau net ir man pačiai netikėtas“, sakė dainininkė, kurią muzikos specialistai jau dabar vadina vienu didžiausių atradimu šiemet muzikos pasaulyje.

Penktadienį LTV laidoje „Labas rytas“ įvyks Jurgos vaizdo klipo „The Longest Day“ premjera. Šį klipą sukūrė „Kino komanda“, režisavo Donatas Ulvydas. Šį klipą gerbėjai taip pat ras debiutiniame Jurgos albume, kuriame iš viso skambės dvylika kūrinių. Juos prodiusavo garsiausias Lietuvos atlikėjas Andrius Mamontovas.

Diską „Aukso pieva“ išleidžianti kompanija M.P.3 tiki naujo albumo sėkme. „Euforija, su kuria šio albumo yra laukiama, rodo, kad „Aukso pieva“ taps ryškiu muzikiniu įvykių“, sakė Jurgos vadybos kompanijos M.P.3 atstovė Laura Jankauskaitė.

Albumą „Aukso pieva“ pristatanti daina „Nebijok“ jau šešias savaites triumfuoja „Radiocentro“ „Lietuvos top 20“ ir tai yra kol kas absoliučiai geriausias šių metų pasiekimas. Penktą savaitę iš eilės „Nebijok“ lyderiauja ir M-1 „Lietuvos top 20“ rinkimuose.

Šiandien M.P.3 skelbia albumo „Aukso pieva“ dainų sąrašą ir viršelį, kurio įgyvendinimui pasirinktas netradicinis sprendimas ir specialios technologijos.

Albumo „Aukso pieva“ dainų sąrašas:

1. Aukso pieva – m., ž. Jurga Šeduikytė
2. Aš esu tiktai jei tu esi – m. Jurga Šeduikytė, ž. Andrius Mamontovas
3. Nebijok – m., ž. Jurga Šeduikytė
4. Trouble – m., ž. Jurga Šeduikytė
5. Pilnatis - m. Jurga Šeduikytė, ž. Andrius Mamontovas
6. Laisvė – m. Eurika Masytė, ž. Justinas Marcinkevičius
7. Kai pamirši tu mane – m., ž. Andrius Mamontovas
8. The longest day – m., ž. Jurga Šeduikytė
9. Gėlių takai - m., ž. Jurga Šeduikytė
10. Galbūt - m., ž. Jurga Šeduikytė
11. Saulė vandeny - m., ž. Jurga Šeduikytė
12. Vakar lijo čia - m., ž. Jurga Šeduikytė
13. The longest day (Video)


   

Facebook comments