Jurgos „Instrukcija“ – Nr. 1 Lietuvoje!

Jurgos daina „Instrukcija“ šiuo metu yra populiariausia Lietuvoje! Antrąjį Jurgos albumą „Instrukcija“ pristatantis titulinis kūrinys šiuo metu užima pirmąją vietą „Radiocentro“ Lietuvos top 20, yra radijo stoties „M-1 Top 40“ dešimtuke bei pirmauja įvairiuose regioninių radijo stočių rinkimuose.

„Instrukcija“ neabejotinai tapo vienu didžiausių hitų Lietuvoje šiais metais. Kovo mėnesį radijo stotis pasiekęs kūrinys iki šiol tik gerino savo pozicijas radijo topuose. Balandžio viduryje pasirodęs albumas „Instrukcija“ per nepilnas dvi savaites buvo parduotas auksiniu tiražu ir šiuo metu yra perkamiausias Lietuvoje.

Gegužės pradžioje dėl anginos trumpam nutraukusi savo koncertinį turą Jurga vėl tęsia gastroles, kuriose pristato savo naujausią programą. Praėjusį savaitgalį Jurga su grupe koncertavo Vokietijos lietuvių jaunimo bendruomenės suvažiavime Bonoje, kur atliko savo pilną programą.

„Koncertuoti buvo labai smagu, matėsi, kad publika laukdama koncerto neleido veltui laiko ir išmoko dainų žodžius. Kitą dieną buvo gera pasidairyti po nuostabias Bonos apylinkes, kur labai graži gamta“, sakė Jurga.

Grįžusi iš Vokietijos Jurga iš karto pasiners į naujus darbus ir koncertus. Šią savaitę Jurga su savo pasirodymais apsilankys Kėdainių klube „Vikonda“ ketvirtadienį, Druskininkų centre „SPA Vilnius“ šeštadienį, o sekmadienį pasirodys Vilniuje Vingio parke vyksiančiame Kariuomenės ir visuomenės vienybės šventės koncerte.

Šį ketvirtadienį dienos metu dainininkė taip pat sudalyvaus projekto „Miestas gamtoje“ atidaryme Molėtuose. Šiuo projektu siekiama sukurti geresnę emocinę aplinką Molėtų gyventojams. Planuojama, kad šis projektas bus vykdomas ir kituose miestuose. Balandžio mėnesį Jurga buvo paskelbta akcijos „Pasilik Lietuvoje“ ambasadore.


   

Facebook comments